Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 września 2017, 10:00

Premiera Divinity: Original Sin II

Do sprzedaży trafiła pełna wersja Divinity: Original Sin II, czyli kontynuacja wyśmienitego RPG-a studia Larian.

Aktualizacja: do sprzedaży trafiła pełna wersja Divinity: Original Sin II. Można ją nabyć w dystrybucji cyfrowej, np. w serwisach Steam czy GOG.com. Cena wynosi 44,99 euro, czyli w przeliczeniu około 193 złote.

  1. Divinity: Original Sin II w Steam
  2. Divinity: Original Sin II w GOG.com
DIVINITY: ORIGINAL SIN II W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Larian Studios
  2. Wydawca: Larian Studios
  3. Gatunek: RPG
  4. Platforma: PC
  5. Data premiery we wczesnym dostępie: 15 września 2016 r.

Nadszedł wreszcie dzień, na który czekali fani gatunku RPG. Dzisiaj wieczorem do sprzedaży trafi pełna wersja gry Divinity: Original Sin II, czyli kontynuacji wyśmienitej produkcji z 2014 roku. Tytuł dostępny jest wyłącznie na PC, ale warto pamiętać, że pierwsza część ostatecznie doczekała się wersji konsolowych, więc tym razem może być podobnie. Kilka dni temu autorzy potwierdzili, że na razie nie mają w planach opracowania polskiej lokalizacji.

Przypomnijmy, że wczesna wersja gry zadebiutowała w Steam Early Access 15 września zeszłego roku. To wydanie spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem i oceny użytkowników są w przytłaczającej większości pozytywne.

Pierwsze Divinity: Original Sin okazało się prawdziwą perełką, więc oczekiwania względem kontynuacji są bardzo duże. Na razie wszystko wskazuje to, że autorom uda się spełnić nadzieje graczy. Divinity: Original Sin II jest bowiem grą większą i bardziej rozbudowaną niż pierwowzór.

Pierwsza część, pomimo udostępnionego edytora, nie dorobiła się dużej społeczności moderskiej. Tym razem są spore szanse, że będzie inaczej. Divinity: Original Sin II nie tylko zaoferuje ulepszone narzędzia, ale udostępni również tryb Mistrza Gry, pozwalający na bieżąco kontrolować i modyfikować przygody rozgrywane przez grupę graczy w multiplayerze.

  1. Divinity: Original Sin II – kompendium wiedzy
  2. Oficjalna strona gry