Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 listopada 2019, 10:48

Prawie 30-minutowy gameplay z Need for Speed Heat

Na kanale PlayStation w serwisie YouTube pojawił się prawie 30-minutowy zapis rozgrywki z Need for Speed: Heat. Materiał prezentuje rozgrywkę za dnia oraz nocą, a także pozwala poznać nieco bliżej postacie z kampanii fabularnej.

Modele samochodów wyglądają bardzo dobrze. To akurat typowe dla NFS-a. - Prawie 30-minutowy gameplay z Need for Speed Heat - wiadomość - 2019-11-04
Modele samochodów wyglądają bardzo dobrze. To akurat typowe dla NFS-a.

Na oficjalnym kanale PlayStation w serwisie YouTube pojawił się prawie 30-minutowy zapis rozgrywki z Need for Speed: Heat. Materiał został udostępniony w ramach serii PlayStation Underground, w której prezentowane są gameplaye z najnowszych tytułów wychodzących na konsoli Sony. Aczkolwiek nie ukrywam, że jako fan „starych” NFS-ów dostałem rumieńców na widok słowa „underground” w tytule filmu. Wróćmy jednak do materiału, który skupia się głównie na pokazaniu cyklu dnia i nocy w grze. Możecie go obejrzeć poniżej.

Materiał jest opatrzony komentarzem i przedstawia między innymi krótkie fragmenty fabularne. Mi podoba się charakter produkcji, która przypomina połączenie Undergrounda z GRID-em, do tego z domieszką Test Drive Unlimited. Oczywiście to tylko pierwsze wrażenia, dlatego proszę: nie rozliczajcie mnie z nich po premierze. Jest jednak pewien niepokojący szczegół - miasto w grze wydaje się być wymarłe. O ile tekstury są raczej dobrej jakości, to brakuje w nim życia. Tylko sporadycznie mijają nas inne samochody, a całość przypomina bardziej Harran z Dying Light niż stylizowane na Miami Palm City.

Od pory dnia i warunków atmosferycznych zależeć będzie komfort jazdy. Między dniem i nocą przełączymy się ręcznie, co automatycznie spowoduje zmianę dostępnych wyzwań. Za dnia weźmiemy udział w legalnych wyścigach, natomiast w nocy powalczymy o reputację w potyczkach rodem z pierwszych części Szybkich i wściekłych. Premiera nowego NFS-a już 8 listopada. Tytuł trafi na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4 w polskiej wersji językowej.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Need for Speed: Heat