Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 1 października 2004, 16:14

Praca w CD Projekt RED - Projektant Poziomów

CD Projekt RED poszukuje pracowników! Jeśli jesteś osobą, którą fascynuje świat gier komputerowych i szukasz miejsca gdzie mógłbyś zrealizować swoje pomysły, przyłącz się do nas!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

CD Projekt RED poszukuje pracowników!

Jeśli jesteś osobą, którą fascynuje świat gier komputerowych i szukasz miejsca gdzie mógłbyś zrealizować swoje pomysły, przyłącz się do nas!

Poszukujemy osoby na stanowisko Projektanta Poziomów (Level Designer).

Oferujemy stałą pracę w młodym zespole, możliwości realizacji i rozwoju, a także sposobność przeżycia wielkiej przygody, jaką jest tworzenie gier komputerowych.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość zestawu narzędzi gry Neverwinter Nights Znajomość języków skryptowych

Zakres obowiązków:

Budowanie poziomów na potrzeby gry Wiedźmin.

Więcej informacji uzyskasz udając się pod ten adres: http://www.thewitcher.com/witcher.asp?id=job.