Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2017, 08:37

autor: Góral

Poznaliśmy szczegóły gry FIFA 18 na konsolę Nintendo Switch

Od jakiegoś czasu wiadomo było, że konsola Nintendo Switch otrzyma specjalną wersję gry FIFA 18. Dziś poznaliśmy konkrety na ten temat.

Poznaliśmy szczegóły gry FIFA 18 na konsolę Nintendo Switch - ilustracja #1

Wczoraj na konferencji EA Play doczekaliśmy się dwóch zwiastunów gry FIFA 18 wraz z pierwszymi szczegółami dotyczącymi rozgrywki oraz kampanii fabularnej Droga do sławy: Powrót Huntera. Firma Electronic Arts ujawniła też konkrety związane z wersją produkcji na konsolę Nintendo Switch, która będzie się nieco różnić od pozostałych wydań.

Przede wszystkim znajdziemy w niej następujące główne tryby: FIFA Ultimate Team, Career Mode, Kick Off i Local Seasons. Oznacza to, że będzie to największa odsłona cyklu przeznaczona na sprzęt przenośny, choć jak widać zabraknie nowej Drogi do sławy. Za to w ukochanym przez graczy FUT pojawią się takie opcje jak wyzwania w budowaniu drużyn, sezony online i offline, turnieje oraz draft, a dodatkowo gra będzie korzystać z Transfer Market.

Grać będzie można używając obu Joy-Conów samemu, podzielić się jednym z przyjacielem czy też wykorzystać Pro Controller. Dodatkowo wspierać ma lokalny multiplayer pomiędzy dwiema konsolami w trybach: Local Seasons (FUT), Kick-Off, Career, Online Seasons, Tournaments, Women's International Cup i Skill Games.

Jeżeli chodzi o kwestie techniczne, to tytuł w pełni wykorzysta możliwości Switcha, oferując rozgrywkę rozdzielczościach 720p (handheld) i 1080p (tryb stacjonarny). Ponadto w grze FIFA 18 na Switcha zostanie użyta technologia Physically Based Player Rendering, odpowiadająca za wygląd zawodników.

Jak widać będzie to dość rozbudowana wersja, choć pod pewnymi względami musi ustąpić pola edycjom z konsol Xbox One, PlayStation 4 i PC-tów. Premiera gry odbędzie się 29 września bieżącego roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach
FIFA 18

FIFA 18