Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 października 2012, 15:00

autor: Aver

Poznaj polskie załogi w grze WRC 3

Firma Licomp Empik Multimedia, polski wydawca gry WRC 3, poinformowała, że w nadchodzącej grze rajdowej ujrzymy trzy polskie załogi i będziemy mogli się wcielić w ich kierowców: Michała Kościuszko, Michała Sołowowa oraz Macieja Oleksowicza.

Wydawca gry WRC 3 na terenie Polski – firma Licomp Empik Multimedia – zaprezentowała polskie załogi, jakimi będziemy mogli się ścigać w produkcji włoskiego studia Milestone, opartej na oficjalnej licencji Międzynarodowej Federacji Samochodowej.

Polscy rajdowcy w WRC 3 to Michał Kościuszko i Maciej Szczepaniak z zespołu LOTOS Dynamic Rally Team, jadący Mitsubishi Lancer Evo X, Michał Sołowow i Maciej Baran (M-Sport Ford World Rally Team – Ford Fiesta RS WRC) oraz Maciej Oleksowicz i Andrzej Obrębowski (zespół Castrol TRW Motointegrator – Ford Fiesta S2000).

Poznaj polskie załogi w grze WRC 3 - ilustracja #1
Poznaj polskie załogi w grze WRC 3 - ilustracja #2
Poznaj polskie załogi w grze WRC 3 - ilustracja #3

Gracze będą mogli wcielić się w poszczególnych kierowców i rywalizować na trasach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata. Łącznie w grze ujrzymy 54 drużyny i 37 licencjonowanych samochodów.

WRC 3 ukaże się w naszym kraju 12 października w polskiej wersji językowej na PC, a także w angielskim wydaniu na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. Od jakiegoś czasu użytkownicy konsol mogą wybróbować wersję demostracyjną tytułu.