Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 2 października 2012, 14:25

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Testowa wersja Growej Porównywarki Cenowej na www.gry-online.pl!

Z wielką przyjemnością oddajemy do Waszej dyspozycji testową wersję nowej funkcjonalności naszego Serwisu. Na wielu stronach, w tym przede wszystkim na kartach encyklopedycznych najpopularniejszych gier, zauważycie dodatkowy obiekt informacyjny – Grową Porównywarkę Cenową tworzoną we współpracy z czołowymi sklepami internetowymi w naszym kraju.

Do Waszej dyspozycji oddajemy testową wersję Growej Porównywarki Cenowej – najnowszej funkcjonalności Serwisu GRY-OnLine. Tworzona we współpracy z czołowymi sklepami internetowymi w Polsce, dostarczy Wam informacji na temat cen poszczególnych gier poprzez obiekt znajdujący się na naszych stronach internetowych, w tym na kartach encyklopedycznych najpopularniejszych tytułów.

Testowa wersja Growej Porównywarki Cenowej na www.gry-online.pl! - ilustracja #1

Dzięki GPC w prosty i czytelny sposób będziecie mogli nie tylko sprawdzić, który z nich oferuje najbardziej atrakcyjną cenę na daną grę, ale i jednym kliknięciem wylądować prosto na karcie produktu w danym sklepie!

Testowa wersja Growej Porównywarki Cenowej na www.gry-online.pl! - ilustracja #2

W okresie testowym nasza usługa GPC agreguje ofertę takich sklepów, jak ultima.pl, empik.com, sklep.gry-online.pl, gram.pl oraz muve.pl. Jesteśmy przekonani, że już wkrótce liczba sklepów znacząco wzrośnie przez co bez opuszczania naszych stron otrzymacie możliwie jak najpełniejszą informację o aktualnych ofertach na gry w polskich sklepach internetowych.

Będziemy wdzięczni za wszystkie Wasze uwagi i spostrzeżenia związane z tą funkcjonalnością. Możecie zgłaszać je bezpośrednio na mail gpc (at) gry-online.pl

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.