Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 października 2004, 13:34

autor: Maciej "Elrond" Myrcha

Powstaje sequel Brothers in Arms

Jak informuje serwis ComputerAndVideoGames, w firmie Gearbox trwają wstępne prace nad kontynuacją znakomitej, taktycznej gry akcji, Brothers in Arms. Jak powiedział pułkownik John Antal, doradca wojskowy zatrudniony przez Gerabox specjalnie na potrzeby gry, sequel postara się odtworzyć całą kampanię wojenną, którą przebył 3ci pluton Kompanii Fox.

Jak informuje serwis ComputerAndVideoGames, w firmie Gearbox trwają wstępne prace nad kontynuacją znakomitej, taktycznej gry akcji, Brothers in Arms . Jak powiedział pułkownik John Antal, doradca wojskowy zatrudniony przez Gerabox specjalnie na potrzeby gry, sequel postara się odtworzyć całą kampanię wojenną, którą przebył 3ci pluton Kompanii Fox.

Tak więc w Brothers in Arms 2 ponownie spotkamy się z sierżantem Mattem Bakerem i zobaczymy działania wojenne z jego pozycji. Z wypowiedzi pułkownika wynika, iż jest duża szansa na wzięcie udziału w Operacji Market Garden jak i Bitwy o Bulge, ale te informacje nie są jeszcze potwierdzone.

Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszam do przeczytania wywiadu (po angielsku) z panami Johnem Antalem i Stephenem Palmerem.