Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 27 lipca 2013, 07:30

autor: Maciej Jałowiec

Porównanie rzeczywistości i świata gry Metro: Last Light - zobacz wideo

Zapraszamy do obejrzenia materiału zawierającego fragmenty gry Metro: Last Light i rzeczywiste ujęcia nakręcone podczas wyprawy do Moskwy.

Porównanie rzeczywistości i świata gry Metro: Last Light - zobacz wideo - ilustracja #1

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia materiału zawierającego fragmenty gry Metro: Last Light, jak i rzeczywistych ujęć nakręconych podczas wycieczki, która była główną nagrodą w konkursie organizowanym na stronie metro.gry-online.pl.

Szóstego czerwca tego roku dobiegł końca konkurs organizowany na stronie metro.gry-online.pl, związany z premierą gry Metro: Last Light. Główną nagrodą w tej zabawie był wyjazd do Moskwy, w ramach którego zapewniliśmy zwycięzcy zwiedzanie tuneli moskiewskiego metra i schronów atomowych zlokalizowanych pod rosyjską stolicą. Wycieczka ta była dla nas okazją do przygotowania materiału wideo porównującego istniejącą w rzeczywistości Moskwę i jej tuneli metra ze światem zaprezentowanym w Metro: Last Light. Film ten możecie znaleźć na stronach tvgry.pl.

Samo porównanie to jednak nie wszystko. Podczas pobytu w Moskwie nakręciliśmy jeszcze jeden film, który możecie znaleźć poniżej. Zachęcamy Was do zapoznania się z nim, tym bardziej że po jego obejrzeniu będziecie mieli szansę na zdobycie dodatkowych nagród! Więcej szczegółów znajdziecie w tym właśnie materiale.

Sponsorami konkursu są firmy NVIDIA oraz Cenega Poland.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.