Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 10 października 2003, 20:30

autor: Sznur

Poradnik: The Elder Scrolls III: Bloodmoon

Witam wszystkich w poradniku do drugiego już dodatku do znakomitej gry RPG, czyli The Elder Scrolls III: Bloodmoon (Przepowiednia). Czy warto w grę zainwestować, czy nie, o tym dowiecie się z recenzji. Tutaj natomiast podaną są dokładne opisy zadań z głównego wątku, kampanii dla Handlowej Kompanii Wschodniocesarkiej oraz spis i opis zadań pobocznych. Wszystkie okraszone są szczegółowymi mapami, wraz z mapą główną, która nie pozwoli Wam zabłądzić po mroźnej wyspie Solstheim. - zapraszamy do lektury nowego poradnika made in Ziuziek.

„Witam wszystkich w poradniku do drugiego już dodatku do znakomitej gry RPG, czyli The Elder Scrolls III: Bloodmoon (Przepowiednia). Czy warto w grę zainwestować, czy nie, o tym dowiecie się z recenzji . Tutaj natomiast podaną są dokładne opisy zadań z głównego wątku, kampanii dla Handlowej Kompanii Wschodniocesarkiej oraz spis i opis zadań pobocznych. Wszystkie okraszone są szczegółowymi mapami, wraz z mapą główną, która nie pozwoli Wam zabłądzić po mroźnej wyspie Solstheim.” - „Ziuziek”

The Elder Scrolls III: Bloodmoon - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry The Elder Scrolls III: Bloodmoon w formacie PDF dostępna jest w MayClub oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.