Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 1 października 2007, 20:15

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Stranglehold

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „Stranglehold”. Tekst ten niemal w całości składa się z bardzo dokładnego opisu przejścia wszystkich siedmiu misji, składających się na kampanię dla pojedynczego gracza. W trakcie rozgrywki bierze się udział w dużej ilości walk.

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „Stranglehold”. Tekst ten niemal w całości składa się z bardzo dokładnego opisu przejścia wszystkich siedmiu misji, składających się na kampanię dla pojedynczego gracza. W trakcie rozgrywki bierze się udział w dużej ilości walk. Ja zwróciłem szczególną uwagę na te elementy, dzięki którym możliwe staje się skuteczne eliminowanie większych grup wrogów, czy wykonywanie bardziej efektownych i zarazem lepiej punktowanych ataków. Pokazuję również miejsca, w których ukryte zostały ciekawe przedmioty. Mowa tu przede wszystkim o apteczkach oraz wykonanych przy użyciu techniki origami żurawiach, dzięki którym możliwa staje się błyskawiczna regeneracja paska ataków specjalnych. Przedstawiam także te pomieszczenia i budynki, których zbadanie nie jest konieczne, lecz przyczynia się do pozyskania na przykład lepszych broni czy przydatnych w dalszych misjach granatów.” - „Stranger”

Stranglehold - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Stranglehold w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.