Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 18 października 2006, 17:36

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: NHL 07

W niniejszym poradniku skupiłem się na tym, aby gra stała się łatwa dla każdego. Ponieważ w Polsce NHL 07 zostało wydane w angielskiej wersji językowej wielu graczy może się po prostu pogubić w gąszczu cyferek i skrótów. Podsuwam także wiele porad odnośnie tego jak grać, by wygrać.

„W niniejszym poradniku skupiłem się na tym, aby gra stała się łatwa dla każdego. Ponieważ w Polsce NHL 07 zostało wydane w angielskiej wersji językowej wielu graczy może się po prostu pogubić w gąszczu cyferek i skrótów. Podsuwam także wiele porad odnośnie tego jak grać, by wygrać. Mam nadzieję, że ten poradnik pomoże Wam lepiej zrozumieć NHL, a co za tym idzie zdobyć puchar Stanley’a bez żadnych problemów (chociaż, jak to mówią „bez problemów nie ma zabawy”).

Ponieważ poradnik pisany jest pod pada toteż wszystkie domyślne klawisze zostawiam tak, jak je EA Sports w grze zadeklarowało. Zatem 4 klawisz to automatyczny deke, 6 klawisz to strzał z nadgarstka, prawa gałka analogowa to podawanie etc.” - „HopkinZ”

NHL 07 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry NHL 07 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.