Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 października 2007, 20:29

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Half-Life 2: Episode Two

„Witam wszystkich w nieoficjalnym poradniku do gry Episode Two. Składa się on z solucji i garści praktycznych porad, które pomogą wam przetrwać w świecie gry. Osób szukających porad odnośnie broni i wrogów, zapraszam do poradnika Half Life 2."

„Witam wszystkich w nieoficjalnym poradniku do gry Episode Two. Składa się on z solucji i garści praktycznych porad, które pomogą wam przetrwać w świecie gry. Osób szukających porad odnośnie broni i wrogów, zapraszam do poradnika Half Life 2. Episode Two korzysta z takiego samego arsenału, jak HL 2. Nie ma też większych różnic względem wrogów. Znajdujące się tam informacje, są więc w pełni wiążące także dla tego tytułu. To byłoby na tyle. Przeładujcie broń i do boju!” - „jedik”

Half-Life 2: Episode Two - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Half-Life 2: Episode Two w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

Ostatnia aktualizacja: 2007-10-29

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Half-Life 2: Episode Two

Half-Life 2: Episode Two