Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 16 października 2007, 20:47

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Enemy Territory: Quake Wars

"Witam w poradniku do Enemy Territory: Quake Wars. Tekst zawiera opis przygotowanych przez programistów dwunastu map, a także przedstawienie broni, pojazdów i sprzętu wspierającego. Całość została napisana w taki sposób, by gracze dopiero poznający ten typ gier, a w szczególności produkcje spod znaku ET mogli lepiej poznać zasady rządzące rozgrywką zanim rozpoczną walki w ramach trybu wieloosobowego."

„Witam w poradniku do Enemy Territory: Quake Wars. Tekst zawiera opis przygotowanych przez programistów dwunastu map, a także przedstawienie broni, pojazdów i sprzętu wspierającego. Całość została napisana w taki sposób, by gracze dopiero poznający ten typ gier, a w szczególności produkcje spod znaku ET mogli lepiej poznać zasady rządzące rozgrywką zanim rozpoczną walki w ramach trybu wieloosobowego.

Niniejszy poradnik nie przyniesie doświadczonym graczom tak wiele pożytku jak początkującym, lecz mogą w nim znaleźć kilka przydatnych pojedynczych informacji i ciekawostek. Najważniejsze i najtrudniejsze do opanowania zagadnienia przedstawiane są nie tylko w formie tekstowej, ale także na obrazkach i krótkich filmach z gry.

Życzę miłej, pożytecznej lektury oraz wielu sukcesów w walkach przeciwko ludziom i Stroggom!” - „Sandro”

Enemy Territory: Quake Wars - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Enemy Territory: Quake Wars w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.