Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 października 2006, 17:43

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: El Matador

Witam w nieoficjalnym poradniku do gry „El Matador”. Poniższy tekst składa się w całości z dokładnego opisu przejścia wszystkich etapów gry. Mowa tu oczywiście o kampanii singleplayer. „El Matador” jest stosunkowo wymagającą strzelanką.

„Witam w nieoficjalnym poradniku do gry „El Matador”. Poniższy tekst składa się w całości z dokładnego opisu przejścia wszystkich etapów gry. Mowa tu oczywiście o kampanii singleplayer. „El Matador” jest stosunkowo wymagającą strzelanką. Przed przystąpieniem do właściwej zabawy radziłbym zapoznać się z zamieszczonymi poniżej poradami, a także pełnoprawnym tutorialem, który został też oczywiście omówiony w dalszej części poradnika. Jeśli chodzi o właściwy opis przejścia gry, osobiście preferowałem wolniejszy tryb rozgrywki, premiujący prowadzenie ostrzału zza kolejnych zasłon. Agresywne i zarazem bardziej widowiskowe akcje są oczywiście możliwe, choć w wielu przypadkach bardzo ryzykowne. To samo tyczy się używanych narzędzi zagłady. Osobiście preferowałem korzystanie z pojedynczych modeli broni, ale nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie żeby wybrać dwie identyczne giwery. Życzę udanej gry!” - „Stranger”

El Matador - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry El Matador w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.