Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 października 2005, 20:18

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Conflict: Global Terror

Poradnik do taktycznej gry akcji Conflict: Global Terror zawiera szczegółowy opis przejścia wszystkich misji wchodzących w skład kampanii singleplayer.

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry Conflict: Global Storm. W poniższym tekście zawarłem szczegółowy opis przejścia wszystkich misji wchodzących w skład kampanii singleplayer. Global Storm jest czwartą odsłoną serii Conflict. Osoby zaznajomione z jej poprzedniczkami mają więc ułatwioną sprawę, rozgrywka przebiega bowiem w bardzo zbliżony sposób. Mimo wszystko jeszcze przed rozpoczęciem właściwej zabawy radziłbym odbyć niezbyt skomplikowany trening, dzięki któremu można nauczyć się (bądź też przypomnieć sobie) wszystkie elementy niezbędne do przeżycia na prawdziwym polu bitwy. Mam tu na myśli nie tylko sterowanie wybraną przez siebie postacią, ale i dowodzenie podległą grupą żołnierzy. Ten drugi element w trakcie właściwej rozgrywki niejednokrotnie odgrywa kluczową rolę. Warto więc wydawanie rozkazów opanować do perfekcji, tak aby móc sprawniej zaliczać kolejne misje. Wszystkie te czynności zostały oczywiście dokładnie opisane w poradniku. [...] Zapraszam do lektury i życzę miłej zabawy. :-)” - „Stranger”

Conflict: Global Terror - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Conflict: Global Terror w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.