Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 17 października 2006, 18:58

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Broken Sword: The Angel of Death

Witajcie w nieoficjalnym poradniku do czwartej odsłony zmagań Georga Stobbarta, czyli gry Broken Sword: The Angel of Death. W poniższym tekście znajdziecie kompletny opis przejścia czekającej Was przygody, wzbogacony, rzecz jasna, licznymi screenshotami.

„Witajcie w nieoficjalnym poradniku do czwartej odsłony zmagań Georga Stobbarta, czyli gry Broken Sword: The Angel of Death. W poniższym tekście znajdziecie kompletny opis przejścia czekającej Was przygody, wzbogacony, rzecz jasna, licznymi screenshotami.

Na początek tylko jedna, krótka uwaga. Gra jest bardzo liniowa. Podczas rozgrywki mogą zdarzyć się takie momenty, w których będziecie pewni, że wpadliście na dobry pomysł rozwiązania zagadki czy danej sytuacji, jednak nie będziecie w stanie go zrealizować. Omawiana produkcja jest tak skonstruowana, że pewne opcje dialogowe oraz akcje nie są dostępne dopóty, dopóki nie wykonacie najpierw wszelkich przewidzianych przez autorów czynności. Dlatego też gdy „utkniecie”, sprawdźcie w niniejszym tekście, czy aby na pewno zauważyliście wszelkie przedmioty oraz czy porozmawialiście z innymi bohaterami na stosowne tematy.

Nie przedłużając, życzę Wam udanej zabawy i zaczynajmy!” - „Krooliq”

Broken Sword: The Angel of Death - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Broken Sword: The Angel of Death w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Broken Sword: Anioł Śmierci

Broken Sword: Anioł Śmierci