Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 grudnia 2007, 19:41

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: „Alone in the Dark: Koszmar powraca”

"Czwarta odsłona Alone In The Dark o podtytule Koszmar Powraca (w oryginale The New Nighmare), wciąż pozostaje jednym z najlepszych survival horrorów, jaki powstał na komputery domowe."

„Czwarta odsłona Alone In The Dark o podtytule Koszmar Powraca (w oryginale The New Nighmare), wciąż pozostaje jednym z najlepszych survival horrorów, jaki powstał na komputery domowe.

W Alone In The Dark: Koszmar Powraca możemy wcielić się w postać prywatnego detektywa Edwarda Carnby'ego lub pani profesor Aline Cedrac. Rozgrywka obiema postaciami znacząco się różni. Każda z nich przeżywa odrębne przygody, rozwiązuje zupełnie inne zagadki, walczy z innymi głównymi przeciwnikami, czasem porusza się też po lokacjach, do których nie ma wstępu ich partner. Opowieści zazębiają się i dopiero po przejściu gry obiema postaciami poznamy całość historii.” - „Little Horror”

„Alone in the Dark: Koszmar powraca” - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry „Alone in the Dark: Koszmar powraca” w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.