Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 sierpnia 2017, 13:10

autor: Michał "Meehow" Jodłowski

Poprawki XCOM 2: War of the Chosen niedostępne dla podstawowego XCOM 2

Jak wynika z informacji udostępnionych przez pracowników firmy Firaxis Games, poprawki wprowadzane do gry XCOM 2 przez dodatek War of the Chosen będą niedostępne w formie patcha dla posiadaczy podstawowej wersji tytułu.

XCOM 2: War of the Chosen - Poprawki XCOM 2: War of the Chosen niedostępne dla podstawowego XCOM 2 - wiadomość - 2017-08-28
XCOM 2: War of the Chosen

Jak wynika z informacji udzielonych przez pracowników studia Firaxis Games za pośrednictwem serwisu Twitter, wszelkie poprawki, jakie do gry XCOM 2 wprowadzi dodatek War of the Chosen, nie będą dostępne dla posiadaczy podstawowej wersji rzeczonej produkcji w formie aktualizacji. Dodali również, że kod XCOM-a 2 został przebudowany, aby zaimplementować nowe i zaktualizować istniejące systemy. Nietrudno się domyślić, że rzeczony post wywołał serię odpowiedzi graczy niezadowolonych z konieczności wydania około 40 dolarów bądź euro (w zależności od regionu), aby skorzystać z usprawnień. Wczytanie się w ich tweety pozwala zrozumieć, że chodzi o poprawienie optymalizacji „podstawki” i naprawienie występujących w niej błędów. A jak Wy zapatrujecie się na tę sprawę?

Warto pamiętać, że dzisiaj o godzinie 19:00 czasu polskiego odbędzie się sesja AMA [ang. Ask Me Anything – zapytaj mnie o cokolwiek] z deweloperami gry za pośrednictwem serwisu Reddit.

XCOM 2: War of the Chosen zadebiutuje już jutro. W ubiegłym tygodniu na łamach serwisu gry-online.pl pojawiła się recenzja, w której gra otrzymała bardzo dobrą ocenę: 8/10. Jeszcze w lipcu w sieci pojawił się 80-minutowy zapis rozgrywki, który można obejrzeć w Serwisie Informacyjnym.