Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 października 2007, 16:31

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poprawki i modyfikacje na GRY-OnLine (5.10.2007)

Wprowadziliśmy dziś kilka drobnych zmian na naszym serwisie. Bylibyśmy wdzięczni, gdybyście wyrazili swoje zdanie na ich temat i zgłosili ewentualne uwagi co do ich funkcjonalności.

Wprowadziliśmy dziś kilka drobnych zmian na naszym serwisie. Bylibyśmy wdzięczni, gdybyście wyrazili swoje zdanie na ich temat i zgłosili ewentualne uwagi co do ich funkcjonalności.

Wyszukiwarka do gier

Znajduje się ona na górze serwisu informacyjnego po prawej stronie. Dodany został podział na platformy. Jeżeli znacznik platformy pozostanie niezmieniony (na „all”) wyszukiwarka działa tak jak dotychczas. Po wybraniu platformy zawęża się do niej lista znalezionych gier.

Numery w wyszukiwarce

Do tej pory wpisując „Quake 3” nie znajdywaliśmy gry. Obecnie, niezależnie od tego, czy wpisze się liczbę arabską czy rzymską, „Quake 3” lub „Quake III” lub nawet „quake iii” otrzymamy poprawne wyniki wyszukiwania. Oczywiście dotyczy to wszystkich gier z numerami.

Player do GOLVideo

Zmieniliśmy formę playera do GOLVideo. Nie jest to finalna wersja playera, jest to tylko krok w kierunku, w którym zmierzamy. Stare filmy w chwili obecnej pozostają bez zmian. Nowe filmy (publikowane od dzisiaj) będą miały polepszoną jakość i lepsze kodowanie, co powinno poprawić jakość oglądania również na wolniejszych łączach.

Przykłady:

Player do Materiałów Video GRY-OnLine (nazwa robocza)

Większy rozmiar niż w GOL Video, lepsza jakość. Będą z dubbingiem, napisami itd. To początek (test) tego, co będziemy robili dla Was w niedalekiej przyszłości.

Przykład:

Filmy do pobrania na dysk

Każdy film GOLVideo i Materiały Video GRY-OnLine, który nie jest w archiwum, jest dostępny za darmo do pobrania na dysk jako plik. Będzie to pomocne ludziom, którzy mają problemy z jakością swoich łącz przy oglądaniu filmów w streamingu. Przypominam, że każdy materiał jest dostępny bez abonamentu przez 14 dni od daty opublikowania.

Filmy w rozmiarach HD

Dla posiadaczy abonamentów pojawią się filmy w dużych rozmiarach jako pliki do pobrania ze strony. Dzisiaj jest to jeden film testowy – spodziewacie się kolejnych materiałów w przyszłości. Mamy nadzieję, że docelowo wszystkie ciekawe materiały będą do pobrania w jakości HD.

Przykład:

Strona z poradnikami

Zmieniliśmy sposób wyświetlania informacji na stronach poradników na WWW. Ponadto ułatwiliśmy Wam wyrażanie własnej opinii o opublikowanych poradnikach.

  • Jeżeli byłeś niezadowolony (lub szczególnie zadowolony) z treści poradnika...
  • jeżeli masz uwagę dotyczącą treści poradnika...
  • jeżeli potrafisz w znaczący sposób uzupełnić treść poradnika...
  • jeżeli znalazłeś błędy merytoryczne lub znaczące nieścisłości...
  • lub jeżeli chcesz zgłosić inną uwagę dotyczącą treści poradnika...

... będziemy Ci wdzięczni, jeżeli skorzystasz z linka poniżej i wyślesz nam swoją uwagę. Wysłana przez Ciebie uwaga trafi do autora poradnika oraz redaktora prowadzącego dział poradników.

Prośba do czytelników

Wprowadziliśmy również wiele innych drobnych poprawek na serwisie, dlatego uprzejmie prosimy Was wszystkich – naszych czytelników – o wyrażanie swojego zdania na temat zmian i opisywanie ewentualnych błędów i niekompatybilności w komentarzach do wątku pod tą wiadomością, abyśmy przed kolejnymi zmianami mogli poprawić wszystkie niedoróbki.