Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Advanced Micro Devices, Inc. Press Release 22 kwietnia 2014, 15:42

Ponad 20 gier do wyboru w tym tytuły Indie w ramach podziękowania dla nabywców kart graficznych AMD Radeon

Promocja „Nigdy nie spoczywaj na laurach” firmy AMD powstała w celu zaoferowania graczom możliwości wyboru spośród bogatej listy gier w ramach nagrody i podziękowania za wybór karty graficznej AMD Radeon™.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Firma AMD (NYSE: AMD) ogłosiła uruchomienie nowej edycji promocji „Nigdy nie spoczywaj na laurach”, czyli popularnego programu, w ramach którego do produktów AMD Radeon™ dołączane są zestawy gier. Poczynając od dziś promocja ta zaczyna obejmować jeszcze więcej kart graficznych AMD Radeon™ rozciągając się od kart Serii R7 po sprzęt dla ultra-entuzjastów, jak AMD Radeon™ R9 295X2. Po raz pierwszy do promocji dołączają też karty graficzne AMD z segmentu „entry-level”: AMD Radeon™ R7 250X, R7 250 i R7 240.

Promocja „Nigdy nie spoczywaj na laurach” firmy AMD powstała w celu zaoferowania graczom możliwości wyboru spośród bogatej listy gier w ramach nagrody i podziękowania za wybór karty graficznej AMD Radeon™. W momencie realizacji kuponu AMD Radeon™ Reward właściciele otrzymają nawet do 3 możliwości wyboru bezpłatnych gier w zależności od tego, czy należy on do kategorii Gold, Silver lub Bronze.

„Jesteśmy szczęśliwi mogąc wprowadzić nową edycję naszego niezwykle udanego programu „Nigdy nie spoczywaj na laurach” spełniając w ten sposób obietnicę, jaką złożyliśmy rok temu ogłaszając „Zunifikowaną Strategię Gamingową”,” powiedział Matt Skynner, corporate vice president i general manager w dziale Graphics Business Unit w AMD. „Niedościgniona technologia kart graficznych AMD w połączeniu z naszym nieustannie rosnącym ekosystemem partnerstw deweloperskich podkreśla naszą wiodącą rolę na rynku oraz fakt, że kształtujemy branżę gier komputerowych.”

Nadchodzący tytuł studia Square Enix p.t. „Murdered: Soul Suspect” będzie po raz pierwszy dostępny w promocji na poziomie Radeon Rewards Gold i Silver. Gracze mogą już teraz zapewnić sobie dostęp w momencie premiery tej zoptymalizowanej dla architektury Graphics Core Next gry, której debiut zaplanowany jest na czerwiec 2014 roku.

„Wraz z „Murdered: Soul Suspect” kontynuujemy naszą tradycyjną współpracę pomiędzy Square Enix i AMD,” powiedział Naoto Sugiyama, executive producer gry „Murdered: Soul Suspect”. „Naszym celem jest zapewnić graczom komputerowym światowej klasy rozgrywkę i już nie możemy się doczekać debiutu naszej gry w programie „Nigdy nie spoczywaj na laurach” firmy AMD.”

Po raz pierwszy w historii AMD ma przyjemność ogłosić wprowadzenie do promocji gier od niezależnych deweloperów, jako jednej z opcji przy realizacji kuponu. Gry te zostały połączone po 2 tytuły w różnych zestawach „Indie Pack”, które można wybrać w miejsce jednej gry klasy AAA lub AA. Wśród w ten sposób oferowanych gier znajdują się:

  1. The Banner Saga” – opracowana przez Stoic Studio i wydana przez Versus Evil
  2. Dyad” – opracowana i wydana przez ][, (Right Square Bracket Left Square Bracket)
  3. Guacamelee!” – opracowana i wydana przez Drinkbox Studios
  4. Tales from Space: Mutant Blobs Attack” – opracowana i wydana przez Drinkbox Studios

„Jesteśmy niezwykle podekscytowani widząc „The Banner Saga” jako jedną z pierwszych w historii gier od niezależnych twórców, którą oferuje się w programie „Nigdy nie spoczywaj na laurach” firmy AMD,” powiedział Steve Escalante, GM w Versus Evil. „Jesteśmy też niezwykle ciekawi opinii nowych odbiorców, do jakich nasza gra dotrze na całym świecie za sprawą tego programu i użytkowników kart AMD Radeon.”

„Nasze nowe tytuły zyskują na rozgłosie wśród graczy we wszystkich grupach wiekowych,” powiedział Graham Smith, co-funder Drinkbox Studios. „Wprowadzenie zestawów „Indie Pack” do programu „Nigdy nie spoczywaj na laurach” to wspaniały przykład owocnej współpracy między AMD i Drinkbox Studios, zwłaszcza że nawet najbardziej podstawowe modele kart graficznych AMD Radeon oferują solidną wydajność w obu naszych popularnych grach.”

Nowe poziomy Radeon Rewards w promocji „Nigdy nie spoczywaj na laurach” dzielą się następująco”

Poziom Radeon™ Reward

Radeon™ Gold Reward

Radeon™ Silver Reward

Radeon™ Bronze Reward

Przypisane karty graficzne AMD
Radeon™

AMD Radeon™ R9 295X2

AMD Radeon™ Serii R9 290

AMD Radeon™ Serii R9 280

AMD Radeon™ Serii R9 270

AMD Radeon™ Serii R7 260

AMD Radeon™ Serii R7 250

AMD Radeon™ R7 240

Liczba opcji

3 możliwości wyboru

2 możliwości wyboru

1 możliwości wyboru

Opcje wyboru

 

1 Wybór = gra klasy AAA, AA lub zestaw “Indie Pack”

Oferta związana z promocją „Nigdy nie spoczywaj na laurach” jest sukcesywnie uruchamiana poczynając od 21 kwietnia b.r. w sklepach partnerskich. Gracze mogą zrealizować kupony natychmiast albo zachować swój kod w oczekiwaniu na zapowiedź wprowadzenia nowych tytułów, aczkolwiek nie później niż do 31 sierpnia 2014 roku. Więcej informacji można znaleźć tutaj: http://www.amd.com/neversettleforever

Nigdy nie spoczywaj na laurach - Ponad 20 gier do wyboru w tym tytuły Indie w ramach podziękowania dla nabywców kart graficznych AMD Radeon - wiadomość - 2014-04-22
Nigdy nie spoczywaj na laurach