Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 19 listopada 2011, 08:07

autor: Adrian Werner

Polskie premiery Need for Speed: The Run i Saints Row: The Third

Na polskim rynku zadebiutowały dziś gry Need for Speed: The Run i Saints Row: The Third

Dzisiejszy dzień obfituje w ciekawe premiery. Na półkach polskich sklepów wylądowały bowiem gry Need for Speed: The Run i Saints Row: The Third.

Need for Speed: The Run  to powrót do dawnego, mocno filmowego stylu serii. Studio EA Black Box specjalizuje się w tworzeniu bogatych fabularnie gier wyścigowych wypełnionych masą scenek przerywnikowych. Przez kilka ostatnich lat pieczę nad marką powierzono jednak innym studiom, w wyniku czego dostaliśmy dwie świetne symulacyjne odsłony w postaci odnogi Shift oraz zwariowane Hot Pursuit. Teraz jednak uznano, że nadszedł czas, aby na dyski twarde graczy powróciło EA Black Box. W Need for Speed: The Run  naszym zadaniem jest wygranie nielegalnego wyścigu rozgrywającego się na trasie od San Francisco do Nowego Jorku. W naszym kraju grę wydał rodzimy oddział Electronic Arts w wersji zlokalizowanej kinowo (polskie napisy). Sugerowana cena detaliczna ustalona została na poziomie 129,90 złotych, choć bez problemy znajdziecie sklepy oferujące ten tytuł za sumę o 20 złotych mniejszą.

.

.

Z kolei Saints Row: The Third to trzecia część zwariowanego cyklu sandboxów. Ponownie wcielamy się w popularnego kryminalistę z gangu Świętych. Będziemy musieli stoczyć walkę o kontrolę nad miastem Stilwater z międzynarodowym syndykatem znanym jako Jutrzenka.  Dystrybutorem gry w naszym kraju jest firma CD Projekt, która przygotowała wersją z polskimi napisami i angielskimi głosami. Sugerowana cena detaliczna to 119,99 złotych, ale nie będziecie mieć większych problemów ze znalezieniem sklepów, które życzą sobie za pudełko z tym tytułem 99,90 złotych.