Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 listopada 2011, 19:15

autor: Daniel "Soviet" Kłosiński

Darmowa kopia Saints Row 2 wraz z zakupem Saints Row: The Third

Gracze, którzy zdecydują się na zakup Saints Row: The Third w wersji na PlayStation 3, otrzymają w prezencie poprzednią cześć serii - Saints Row 2.

Dwa dni temu na blogu PlayStation poinformowano, że kupujący najnowszą produkcję studia Volition - Saints Row: The Third w wersji PS3 otrzymają w prezencie kopię Saints Row 2. Dziś wydawca gry, firma THQ, rozszerzyła tę ofertę na kraje europejskie, w tym Polskę.

Darmowy egzemplarz Saints Row 2 dostępny będzie do ściągnięcia z usługi PlayStation Network po wpisaniu kodu, który umieszczony jest w pudełku z grą. Ten ważny będzie 90 dni i wygaśnie 13 lutego. Promocja powinna rozpocząć się w przyszłym tygodniu. Oferta ważna jest jedynie dla posiadaczy wersji gry wydanych na konsolę PlayStation 3 i oznacza oszczędność około 20 dolarów, bo właśnie tyle kosztuje Saints Row 2.

Darmowa kopia Saints Row 2 wraz z zakupem Saints Row: The Third - ilustracja #1

Trzecia część serii Saints Row zadebiutowała dzisiaj w naszym kraju. Znów wcielamy się w przedstawiciela tytułowego gangu Świętych. Po przejęciu władzy nad miastem Stilwater, na horyzoncie pojawia się nowe zagrożenia - złowroga korporacja. Znakiem rozpoznawczym tej produkcji jest specyficzna, luźna atmosfera i zwariowane pomysły twórców.