Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Cenega Press Release" 27 listopada 2009, 11:52

Polska premiera S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

Cenega, partner GSC Games World w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii z przyjemnością informuje wszystkich oczekujących, że już dziś jest premiera w pełni zlokalizowanej gry S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci w ekskluzywnym polskim wydaniu!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega, partner GSC Games World w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii z przyjemnością informuje wszystkich oczekujących, że już dziś jest premiera w pełni zlokalizowanej gry S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci w ekskluzywnym polskim wydaniu! Ta niesamowita gra już od dziś dostępna jest w dobrych sklepach w całej Polsce! Każdy prawdziwy fan S.T.A.L.K.E.R.’a nie mógł liczyć na lepszy prezent świąteczny!

Akcja gry rozgrywa się tuż po wydarzeniach mających miejsce po zakończeniu S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl. Po odkryciu ścieżki do centrum Zony, rząd postanawia uruchomić operacje „Fairway” by przejąć kontrolę nad CNPP. Pierwsza grupa została wysłana w obszar Zony po to, by stworzyć szczegółowe mapy lokacji. Pomimo dobrze przygotowanej akcji, operacja kończy się niepowodzeniem. Większość z wysłanych helikopterów rozbija się. W celu zbadania przyczyn niepowodzenia akcji „Fairway” w obszar Zony wysłana zostaje Ukraińska Agencja Ochrony z agentem Alexandrem Degtyarevem na czele. Od teraz wszystko w rękach gracza!