Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 7 czerwca 2017, 12:21

Pokemon GO - wkrótce ruszy event Ognia i Lodu?

W sieci pojawiły się wiarygodne plotki, według których za kilka dni ruszy event Pokemon GO, tematycznie powiązany z żywiołami ognia i lodu.

Według plotek, event ruszy w przyszłym tygodniu. - Pokemon GO - wkrótce ruszy event Ognia i Lodu? - wiadomość - 2017-06-08
Według plotek, event ruszy w przyszłym tygodniu.

W sieci pojawiły się plotki na temat kolejnego eventu w grze Pokemon GO. Ich źródłem jest grupa Team Evolution, której doniesienia wcześniej wielokrotnie znajdowały pokrycie w rzeczywistości. Według tych spekulacji w dniach 13-20 czerwca odbędzie się wydarzenie z motywem przewodnim „Ognia i Lodu”.

W trakcie eventu pokemony powiązane z tymi żywiołami, takie jak Cyndraquil, Vulpix, Sneasel, Growlithe, Hondour, Magmar, Ponyta, Charmander czy Swinub będą znacznie łatwiejsze do odnalezienia. Zwiększone też zostaną szanse na spotkanie rzadkich okazów, takich jak Lapras czy Cloyster. Ponadto w planach mają być dodatkowe bonusy doświadczenia uzyskiwanego przy rzutach oraz 50-procentowa przecena na szczęśliwe jajka (ang. lucky eggs) w sklepie.

POKEMON GO W SKRÓCIE:
  1. Deweloper: Niantic
  2. Wydawca: The Pokemon Company
  3. Platformy: iOS, Android
  4. Data premiery: lipiec 2016 r.
  5. Model biznesowy: free-to-play

Warto wspomnieć, że wczoraj ukazała się nowa aktualizacja do Pokemon GO. Niestety, nie ma w niej żadnych nowych elementów. Patch ogranicza się do poprawek technicznych.

Nadchodzące łatki zapowiadają się jednak bardziej ekscytująco. Latem ma ruszyć duży event, podczas którego otrzymamy okazję złapania legendarnych pokemonów. Ponadto autorzy zasugerowali, że wkrótce do gry dodane zostaną klasyczne potyczki PvP. W przyszłym miesiącu Pokemon GO będzie obchodziło swoje pierwsze urodziny, więc duże atrakcje są jak najbardziej na miejscu.

  1. Oficjalna strona gry Pokemon GO
  2. Pokemon GO – kompendium wiedzy