Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 kwietnia 2017, 09:32

autor: Góral

Podróż do wnętrza Un'Goro - nowy dodatek do Hearthstone'a ukaże się 6 kwietnia

Firma Blizzard Entertainment ujawniła, że Podróż do wnętrza Un'Goro (Journey to Un'Goro), czyli kolejny dodatek do gry Hearthstone, ukaże się 6 kwietnia.

Podróż do wnętrza Un'Goro (Journey to Un'Goro), czyli kolejny dodatek do gry Hearthstone, ukaże się 6 kwietnia w USA i dzień później w Europie – ujawniono podczas wczorajszej transmisji na Twitchu. Rozszerzenie zaoferuje 135 nowych kart, wśród których pojawią się np. zaklęcie odpowiedzialne za bombardowanie przeciwników kulami ognia czy też Eggnapper, czyli karta przywołująca dwa Raptory. Ponadto wraz z DLC zadebiutuje nowy typ karty nazwany „Zadanie”. Zgodnie z nazwą, wykorzystanie takiej „jednostki” wymusza na nas wykonanie określonych czynności, za które w nagrodę otrzymujemy potężny bonus.

Podróż do wnętrza Un'Goro - nowy dodatek do Hearthstone'a ukaże się 6 kwietnia  - ilustracja #1
Podróż do wnętrza Un'Goro w skrócie:
  • kolejny dodatek do karcianki Hearthstone;
  • ukaże się 6 kwietnia;
  • wprowadzi 135 nowych kart (w tym nowy typ nazwany „Zadanie”) oraz zdolność Adaptacji.

Ponadto wraz z Podróżą do wnętrza Un'Goro otrzymamy zdolność Adaptacji. Dzięki niej będzie można ulepszyć stronnika, wykorzystując jedno z trzech wzmocnień losowanych z puli dziesięciu. W ten sposób sprawimy np., że po jego śmierci pojawią się sojusznicze rośliny, zwiększymy siłę ataku itd.

Jeżeli chodzi o warstwę fabularną, to dodatek opowiadać będzie o tajemniczej krainie znajdującej się we wnętrzu krateru Un'Goro, do której udamy się wraz z odkrywcami prowadzonymi przez nocną elfkę Elizę Astrowidzącą.

Premiera Podróży do wnętrza Un'Goro zbiegnie się z rozpoczęciem nowego sezonu rozgrywek w trybie Standardowym. Oznacza to, że kończy się Rok Krakena, a rozpoczyna Rok Mamuta. W związku z tym kart z dodatków Czarna Góra, Wielki Turniej i Liga Odkrywców będzie można używać tylko w trybie Dziczy.