Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 kwietnia 2019, 09:21

autor: Aquma

Plotka: Star Wars Jedi: Fallen Order to liniowa gra single player

Na forum ResetEra pojawił się obszerny przeciek, zdradzający szereg potencjalnych szczegółów na temat Star Wars Jedi: Fallen Order, czyli gry w uniwersum Star Wars, która powstaje w studiu Respawn Entertainment.

Przeciek zdradza szczegóły na temat Star Wars Jedi: Fallen Order. - Plotka: Star Wars Jedi: Fallen Order to liniowa gra single player - wiadomość - 2019-04-09
Przeciek zdradza szczegóły na temat Star Wars Jedi: Fallen Order.

Na forum ResetEra pojawił się obszerny przeciek dotyczący Star Wars Jedi: Fallen Order, czyli gry osadzonej w uniwersum Gwiezdnych wojen, którą tworzy studio Respawn Entertainment (znane z serii Titanfall oraz Apex Legends). Jego autor – podpisujący się ksywą Nightlife – sugeruje, że otrzymamy tytuł liniowy (choć nie „korytarzowy”). Produkcja podobno powstaje na bazie Unreal Engine 4 i nie będzie klasyczną grą akcji (w każdym razie nie w stylu cyklu Devil May Cry). Jej przejście zajmie nam znacznie więcej niż 5 godzin.

Zgodnie z informacjami z przecieku, w Star Wars Jedi: Fallen Order zagramy konkretnym protagonistą. W projekt być może zaangażowany jest aktor Cameron Monaghan (znany m.in. z Gotham oraz Shameless). Pod względem rozgrywki produkcja ma być hybrydą serii The Force Unleashed, Jedi Knight oraz Uncharted. Sposób poruszania się bohatera powinien usatysfakcjonować graczy lubiących zręczne postacie (potrafiące np. biegać po ścianach). Co ciekawe, Nightlife wspomina także, że system walki będzie budził pewne skojarzenia z… Sekiro: Shadows Die Twice.

Ludzie grający w Sekiro będą zadowoleni, że są bogami parowania ciosów – zauważa autor przecieku.

Warto przypomnieć, że wszystkie powyższe informacje są niepotwierdzonymi plotkami i właśnie tak należy je traktować, choć niektóre detale zdają się być dziwnie konkretne. Więcej na temat gry powinniśmy się dowiedzieć już niedługo – wiemy, że zostanie ona zaprezentowana 13 kwietnia, w czasie imprezy Star Wars Celebration.

  1. Star Wars Jedi: Fallen Order – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Star Wars Jedi: Upadły zakon

Star Wars Jedi: Upadły zakon