Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 marca 2019, 11:45

autor: Serek

Znamy datę pierwszej prezentacji Star Wars Jedi: Fallen Order

Poznaliśmy datę pierwszej oficjalnej prezentacji gry Star Wars Jedi: Fallen Order. Będzie ona miała miejsce 13 kwietnia na imprezie Star Wars Celebration. Odbędą się także panele poświęcone epizodowi dziewiątemu oraz serialom.

Hype train rusza już za niespełna trzy tygodnie. - Znamy datę pierwszej prezentacji Star Wars Jedi: Fallen Order - wiadomość - 2019-03-26
Hype train rusza już za niespełna trzy tygodnie.

W sieci pojawił się oficjalny harmonogram imprezy Star Wars Celebration 2019, która odbędzie się w Chicago w dniach 11-15 kwietnia. Dzięki temu poznaliśmy datę, kiedy twórcy oficjalnie pokażą światu grę Star Wars Jedi: Fallen Order. Prezentacja odbędzie się 13 kwietnia w godzinach 19:30-20:30 (czasu polskiego). Prawdopodobnie podobnie jak my, życzylibyście sobie, żeby na scenie został pokazany zwiastun oraz gameplay z gry, a także podana data premiery. I pewnie tak się stanie, bowiem twórcy w oficjalnym opisie zapowiadają „kilka niespodzianek”:

Dołączcie do szefa Respawn Entertainment Vince’a Zampelli oraz reżysera gry Stiga Asmussena, a także wielu innych gości, by posłuchać o wyczekiwanej grze Star Wars Jedi: Fallen Order. Usłyszycie również o współpracy Respawn Entertainment i Lucasfilm przy tym projekcie. Oczywiście nie zabraknie także kilku niespodzianek.

To nie jedyny growy projekt, który zostanie pokazany podczas imprezy Star Wars Celebration w Chicago. Dzień przed pokazem Jedi: Fallen Order, o tej samej godzinie, zostanie zaprezentowana produkcja Vader Immortal: A Star Wars VR Series, składająca się z trzech epizodów gra przygodowa, której akcja toczyć się będzie na planecie Mustafar, gdzie znajduje się twierdza Lorda Vadera. Tytuł skierowany jest do użytkowników gogli wirtualnej rzeczywistości.

Star Wars Celebration to jednak przede wszystkim świetna okazja, by pokazać fanom, co nowego czeka ich na srebrnym ekranie. W piątek 12 kwietnia o godzinie 17:00 odbędzie się panel poświęcony epizodowi dziewiątemu, na którym poznamy prawdopodobnie tytuł oraz obejrzymy pierwszy zwiastun widowiska. Na Star Wars Celebration nie zabraknie także prezentacji serialu The Mandalorian, w którym zagra między innymi Taika Waititi (reżyser ostatniej odsłony Thora).

Fanów ucieszy zapewne fakt, że Dave Filoni oraz goście opowiedzą również o powracającym serialu Gwiezdne wojny: Wojny klonów. Podczas pokazu mamy dowiedzieć się kilku nowych szczegółów dotyczących nadchodzącego siódmego sezonu. Wszystkie wydarzenia z konwentu będą streamowane na oficjalnej stronie marki. Do imprezy pozostało niespełna trzy tygodnie, czy przez ten czas dowiemy się czegoś nowego o produkcjach spod szyldu Star Wars?

  1. Oficjalna strona internetowa marki Star Wars
  2. Plan imprezy Star Wars Celebration