Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Vader Immortal: A Star Wars VR Series (PC)

Vader Immortal: A Star Wars VR Series PC

Darth Vader VR

Stworzona z myślą o zestawach rzeczywistości wirtualnej prosta, narracyjna przygodówka studia ILMxLAB, autorów podobnej w swych założeniach gry Trials on Tatooine. W produkcji Darth Vader VR udział wziął również znany scenarzysta David S.

Przygodowe | science fiction | Star Wars | filmy | Oculus Rift | epizodyczne | rzeczywistość wirtualna

PC Windows
Okładka Vader Immortal: A Star Wars VR Series (PC)

producent: ILMxLAB

wydawca: Lucasfilm Ltd.

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

2019

Darth Vader VR na PC to produkcja przeznaczona dla gogli rzeczywistości wirtualnej, za którą odpowiada studio ILMxLAB (twórcy Star Wars: Trials on Tatooine). Przy produkcji brał udział scenarzysta David S. Goyer, znany m.in. z filmów Batman v Superman: Dawn of Justice (Batman v Superman: Świt sprawiedliwości), Man of Steel (Człowiek ze stali) czy też The Dark Knight Rises (Mroczny rycerz powstaje). Stworzona przez niego historia zalicza się kanonu Gwiezdnych wojen i jest równie ważna, co fabuły filmów i komiksów.

Mechanika

Produkcja studia ILMxLAB to swego rodzaju prosta, narracyjna przygodówka, z tytułowym Darthem Vaderem w roli głównej. Akcja rozgrywa się w trwałym świecie, w którym występuje cykl dnia i nocy oraz zmienne warunki pogodowe, żyjącym nawet po ukończeniu kampanii fabularnej, więc przy każdym kolejnym podejściu wygląda on nieco inaczej niż wcześniej. Rozgrywka nie jest zbyt skomplikowana i ogranicza się jedynie do wchodzenia w interakcje z wybranymi elementami otoczenia oraz postaciami. Główną atrakcją tytułu jest fabuła.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 7.5 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Gry podobne do Vader Immortal: A Star Wars VR Series

Wymagania wiekowe Vader Immortal: A Star Wars VR Series

12+

Darth Vader VR Story Experience - pierwszy teaser
Darth Vader VR Story Experience - pierwszy teaser

wiadomość23 lipca 2016

Studio ILMxLAB opublikowało pierwszy krótki teaser Darth Vader VR Story Experience, czyli projektu osadzonego w uniwersum Gwiezdnych wojen, który pozwoli na wcielenie się w tytułową postać.

Darth Vader głównym bohaterem powstającej gry VR
Darth Vader głównym bohaterem powstającej gry VR

wiadomość18 lipca 2016

Studio ILMxLAB pracuje nad grą z Darthem Vaderem w roli głównej, przeznaczoną dla gogli rzeczywistości wirtualnej. Przy produkcji pomaga scenarzysta David S. Goyer, znany chociażby z filmu Batman v Superman: Dawn of Justice (Batman v Superman: Świt sprawiedliwości).