Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2021, 13:50

autor: aadamus

Płaszcz w kompletnej edycji kolekcjonerskiej Resident Evil Village

W oficjalnym japońskim sklepie firmy Capcom pojawiła się kompletna edycja kolekcjonerska gry Resident Evil Village. Zawiera ona między innymi płaszcz Chrisa Redfielda oraz miniaturowe repliki broni. Cena tego wydania wynosi 192500 jenów (ok. 6930 zł).

W zeszłym tygodniu miał miejsce pokaz Resident Evil Showcase, w czasie którego zaprezentowane zostały informacje na temat Resident Evil Village. Jak się okazuje, w czasie wydarzenia nie zdradzono wszystkiego. W oficjalnym japońskim sklepie Capcomu pojawiła kompletna edycja kolekcjonerska, zawierająca takie elementy jak płaszcz Chrisa Redfielda.

Płaszcz w kompletnej edycji kolekcjonerskiej Resident Evil Village - ilustracja #1
Źródło: https://www.allgamesdelta.net/2021/01/resident-evil-village-complete-set.html

Jak widać na powyższym obrazku, wydanie to zawierać ma kopię Resident Evil Village na PS4 lub PS5, figurkę Chrisa Redfielda, artbook, steelbook, plakat, pocztówki, płaszcz Chrisa Redfielda (w rozmiarach M, L i XL) oraz wykonane w skali 1/6 repliki broni pojawiających się w grze. Wszystko to w pudełku przypominającym skrzynię podróżną. Część z tych elementów znajduje się w edycji kolekcjonerskiej, która została zaprezentowana na Resident Evil Showcase.

Na ten moment kompletna edycja kolekcjonerska dostępna jest jedynie w japońskim sklepie Capcomu i kosztuje 192500 jenów (ok. 6930 zł). Nie ma na razie pewności, czy to wydanie trafi też na inne rynki.

Resident Evil 8 ma zadebiutować 7 maja 2021 roku. Tytuł trafi na PC oraz konsole PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S.

  1. Resident Evil Village – oficjalna strona