Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 lipca 2021, 18:34

autor: hexx0

Plague Tale od przyszłego tygodnia za darmo w Epic Games Store

Poznaliśmy tytuły, które będzie można odebrać za darmo w przyszłym tygodniu w Epic Games Store. Szykuje się nie lada gratka dla fanów (przygodowych) gier akcji, bo udostępnione zostaną A Plague Tale: Innocence i Speed Brawl.

Zgodnie z zapowiedzią, od dziś od godziny 17:00 na platformie Epic Games Store można odebrać gry Mothergunship i Train Sim World 2. Obydwa tytuły można włączyć do swojej cyfrowej biblioteki przez tydzień, a konkretnie do 5 sierpnia do godziny 16:59. Z kolei za tydzień fanów darmowego grania czeka nie lada gratka, bowiem udostępnione zostaną A Plague Tale: Innocence i Speed Brawl. Ciekawe, czy serwery wytrzymają.

Przyczyną zamieszania może stać się oczywiście ta pierwsza produkcja. Tytuł studia Asobo – którego kontynuacja została niedawno zapowiedziana – został bardzo ciepło przyjęty przez graczy, a dzięki zbliżonej formie doczekał się porównań do The Last of Us. Jeśli więc lubicie tę ostatnią grę, a A Plague Tale: Innocence nie mieliście jeszcze okazji wypróbować, to szykujcie się na wyprawę do średniowiecznej Francji 5 sierpnia od godziny 17:00. Bądźcie tylko gotowi na szczury. Dużo szczurów.