Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 lipca 2021, 18:34

Plague Tale od przyszłego tygodnia za darmo w Epic Games Store

Poznaliśmy tytuły, które będzie można odebrać za darmo w przyszłym tygodniu w Epic Games Store. Szykuje się nie lada gratka dla fanów (przygodowych) gier akcji, bo udostępnione zostaną A Plague Tale: Innocence i Speed Brawl.

Zgodnie z zapowiedzią, od dziś od godziny 17:00 na platformie Epic Games Store można odebrać gry Mothergunship i Train Sim World 2. Obydwa tytuły można włączyć do swojej cyfrowej biblioteki przez tydzień, a konkretnie do 5 sierpnia do godziny 16:59. Z kolei za tydzień fanów darmowego grania czeka nie lada gratka, bowiem udostępnione zostaną A Plague Tale: Innocence i Speed Brawl. Ciekawe, czy serwery wytrzymają.

Przyczyną zamieszania może stać się oczywiście ta pierwsza produkcja. Tytuł studia Asobo – którego kontynuacja została niedawno zapowiedziana – został bardzo ciepło przyjęty przez graczy, a dzięki zbliżonej formie doczekał się porównań do The Last of Us. Jeśli więc lubicie tę ostatnią grę, a A Plague Tale: Innocence nie mieliście jeszcze okazji wypróbować, to szykujcie się na wyprawę do średniowiecznej Francji 5 sierpnia od godziny 17:00. Bądźcie tylko gotowi na szczury. Dużo szczurów.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej