Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 kwietnia 2012, 11:20

autor: Sarge

Pierwszy zwiastun dodatku DLC UEFA Euro 2012 do gry FIFA 12

W sieci pojawił się zwiastun produkcji UEFA Euro 2012. Jest to pierwszy materiał filmowy prezentujący w akcji nadchodzący dodatek DLC do gry FIFA 12.

Firma Electronic Arts udostępniła pierwszy zwiastun UEFA Euro 2012 – nadchodzącego dodatku DLC do gry FIFA 12. Stosownego materiału filmowego brakowało kilka dni temu przy okazji oficjalnej zapowiedzi produktu.

Trwający niecałą minutę trailer prezentuje urywki meczów reprezentacji narodowych na boiskach w Polsce i na Ukrainie. Na dłuższy pokaz pełnoprawnej rozgrywki będziemy musieli zatem poczekać. Ujawniony zwiastun pełni raczej rolę teasera, z którego nie wyniesiemy zbyt wielu istotnych informacji na temat ewentualnych zmian i nowości w mechanice zabawy.

UEFA Euro 2012 ukaże się w formie dodatku DLC, więc gracze do jego uruchomienia będą potrzebowali gry FIFA 12. Tytuł będzie można ściągnąć bezpośrednio za pośrednictwem usług PlayStation Network, Xbox Live oraz Origin. Cena została ustalona na poziomie ok. 79 złotych, 1800 punktów Microsoftu lub 2500 FIFA Points. 26 kwietnia rozszerzenie trafi też do polskich sklepów w formie pudełka z kodem, uprawniającym do pobrania produktu.

UEFA Euro 2012 to dodatek DLC pozwalający posiadaczom gry sportowej FIFA 12 wziąć udział w tegorocznych Mistrzostwach Europy organizowanych przez Polskę i Ukrainę. Poza możliwością rozegrania głównego turnieju, jedną z atrakcji będzie tryb Wyprawy Euro. Zbudujemy w nim własną drużynę narodową, aby następnie nią zarządzać i walczyć z innymi reprezentacjami. Wygrywając kolejne mecze odblokujemy nowe zespoły, z którymi spotkamy się na murawie. Rozszerzenie jest przeznaczone dla posiadaczy PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC.

Pierwszy zwiastun dodatku DLC UEFA Euro 2012 do gry FIFA 12 - ilustracja #1