Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 listopada 2016, 16:40

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Pierwszy sezon Hitmana to kawał dobrej gry

W sieci pojawiły się recenzje, w których oceniono cały pierwszy sezon Hitmana. W ogólnym rozrachunku studiu Io-Interactive udało się stworzyć bardzo dobrą i dającą wiele swobody grę.

Niedawno miała miejsce premiera ostatniego epizodu gry Hitman. Tym samym pierwszy sezon został zakończony, a w sieci zaczęły pojawiać się recenzje całości, choć oczywiście teksty dotyczące poszczególnych odcinków były dostępne już wcześniej. W ogólnym rozrachunku, nowe przygody Agenta 47 wypadają bardzo dobrze i w przypadku wersji na PlayStation 4, która to doczekała się największej liczby artykułów, w serwisie Metacritic widnieje w chwili obecnej 85 punktów. Co tak zachwyca recenzentów? Przede wszystkim pochwały kierowane są w stronę swobody rozgrywki. Poszczególne mapy oferują naprawdę sporo możliwości zabawy i rozmaitych sekretów czekających na odkrycie, przez co gra zachęca do wielokrotnego wykonywania misji. Gameplay sam w sobie jest bardzo satysfakcjonujący i jawi się jako jeden z bardziej dopracowanych w historii cyklu. Do tego dochodzi również przyjemna oprawa graficzna.

Pierwszy sezon Hitmana to kawał dobrej gry - ilustracja #1

Zarzutów wiele nie ma: część recenzentów nie jest zachwycona opowiedzianą historią, inni narzekają na słabą grę aktorów, a dodatkowo gra cierpi trochę z powodu długich czasów wczytywania się poziomów. Nie są to jednak na tyle rażące niedociągnięcia, by odbierały przyjemność płynącą z zabawy.

Recenzje gry Hitman:

Hitman jest już ukończony, jednak jeżeli chcecie nabyć go w pełnej wersji w wydaniu pudełkowym, to musicie poczekać do 31 stycznia 2017 roku, gdyż właśnie wtedy zadebiutuje Hitman: The Complete First Season. Wiadomo też już, że produkcja doczeka się drugiego sezonu, który również będzie wypuszczany w odcinkach. Niestety nie zdradzono, kiedy możemy spodziewać się jego premiery.