Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 listopada 2016, 18:06

autor: Aleksander "YouRec" Jurek

Need for Speed: Arena - Electronic Arts rejestruje w Europie nową markę

Electronic Arts zarejestrowało w Europie nazwę Need for Speed: Arena. Czy taki tytuł sugeruje, że będziemy mieć do czynienia z grą mobilną lub wyścigami online?

Electronic Arts zarejestrowało w Europie nową markę o nazwie Need for Speed: Arena. Informacje, z którymi możemy się zapoznać za sprawą Urzędu Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO), są mocno ograniczone, dlatego pozostało nam tylko gdybać, czym okaże się nowa odsłona tej popularnej serii gier wyścigowych. Sądząc po nazwie, prawdopodobnie mamy do czynienia z tytułem mobilnym, albo jakąś usługą sieciową.

Reboot serii o tytule Need for Speed to ostatnia wydana gra z serii (PC, Xbox One, PS4). Przypomnijmy, że swego czasu studio Ghost Game opublikowało notkę, w której poza podsumowaniem dokonań graczy w nowej odsłonie, przekazało także, że buduje fundamenty pod następną część cyklu, która zadebiutuje w 2017 roku. Czyżby właśnie tym miało okazać się Need for Speed: Arena?

Kategorie, do których została przypisana marka nie wyróżniają się niczym specjalnym i generalnie obracają się wokół tematyki gier online. - Need for Speed: Arena - Electronic Arts rejestruje w Europie nową markę - wiadomość - 2016-11-09
Kategorie, do których została przypisana marka nie wyróżniają się niczym specjalnym i generalnie obracają się wokół tematyki gier online.

Need for Speed to jedna z najbardziej żywotnych serii gier wyścigowych, stanowiąca niezwykle wartościową pozycję w portfolio Electronic Arts. Cykl zadebiutował w 1994 roku grą The Need for Speed, przeznaczoną na konsole piątej generacji (3DO, PlayStation One, Sega Saturn) oraz komputery PC. W 2015 roku premierę miała najnowsza odsłona serii, będąca jednocześnie rebootem marki.