Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 25 marca 2020, 21:20

autor: Entelarmer

Pierwszy epizod The Council od dziś za darmo

Zespół Big Bad Wolf Studio zdecydował się udostępnić za darmo pierwszy epizod przygodówki The Council. Promocja potrwa do końca marca.

Pierwszy epizod The Council od dziś za darmo - ilustracja #1
Jakie jest granie w czasach epidemii? Najwyraźniej bardzo tanie.

Nowe zarządzenia w związku z trwającą epidemią koronawirusa nie pozostawiają wątpliwości, że jeszcze długo potrwa nasz przymusowy pobyt w domach. Na szczęście graczom z pomocą przychodzą kolejni twórcy udostępniający za darmo swoje produkcje. Tak jest w przypadku studia Big Bad Wolf, które pozwala nam pobrać za darmo pierwszy epizod przygodowego The Council. Do 30 marca odcinek The Mad Ones będziecie mogli dodać bezpłatnie do swojej kolekcji gier na Steamie oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Ponadto kompletny sezon The Council został przeceniony do 23,97 zł na platformie firmy Valve.

O Big Bad Wolf Studio ostatnio słyszeliśmy przy okazji zapowiedzi produkcji osadzonej w świecie Wampira: Maskarady. Debiutanckie dzieło francuskiego zespołu, w ramach którego spotykamy m.in. Napoleona Bonaparte oraz George’a Washingtona, ukazało się w marcu 2018 roku. Recenzenci przyjęli grę mieszanymi recenzjami, ale jej pełne wydanie (ostatni epizod zadebiutował pod koniec 2018 roku) zyskało przychylność użytkowników Steama (na ponad 2 tysiące recenzji przypada 84% pozytywnych opinii).