Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2012, 14:13

autor: sathorn

Pierwsi testerzy rozpoczęli zmagania w Crysis 3

Pięć tysięcy szczęśliwców, którym udało się jako pierwszym wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie firmy Nvidia, ma okazję do przetestowania trybu multiplayer w grze Crysis 3. Wersja alfa oferuje jedną mapę, przeznaczoną maksymalnie dla szesnastu osób.

Crysis 3, wyczekiwana produkcja niemieckiej firmy Crytek, doczekała się wersji alfa trybu dla wielu graczy. Pięć tysięcy osób, które jako pierwsze wyraziły zainteresowanie wzięciem udziału w testach edycji PC na stronie firmy Nvidia, mają aktualnie okazję sprawdzić jak sprawuje się multiplayer w tej produkcji. Jak się domyślacie, wszystkie klucze zostały już zabrane.

Czy strzelanie z łuku bawi? Niektórzy już wiedzą - 2012-11-02
Czy strzelanie z łuku bawi? Niektórzy już wiedzą

Wersja alfa pozwala na zabawę na jednej mapie maksymalnie szesnastu osobom. Ci, którym poszczęściło się i udało się zdobyć dostęp, mogą przekonać się, czy faktycznie Crysis 3 oferuje niespotykaną do tej pory jakość grafiki. Pod warunkiem, że mają do dyspozycji potężny komputer.

Testy potrwają do 10 listopada 2012 roku i mają charakter ekskluzywny. Liczba graczy, którzy otrzymali dostęp do wczesnej wersji alfa raczej nie zostanie zwiększona. Prawdopodobnie możemy jednak spodziewać się innych okazji do sprawdzenia jak wygląda tryb dla wielu graczy w Crysis 3 (np. testów wersji beta).

Crysis 3 przed premierą doczeka się także otwartych testów na konsolach i komputerach osobistych, lecz ich data nie została jeszcze ustalona. Przypominamy, że beta poprzedniej części serii dostępna była wyłącznie na sprzęcie Microsoftu – Xboksie 360.