Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 stycznia 2020, 10:40

autor: AlexB

Piękna zima na nowym filmiku z Microsoft Flight Simulator

W sieci pojawił się kolejny materiał filmowy z gry Microsoft Flight Simulator. Tym razem twórcy zaprezentowali otoczenie pokryte śniegiem. Tytuł ukaże się w tym roku na PC oraz konsoli Xbox One.

Choć kalendarzowa zima trwa już od przeszło tygodnia, za oknami domów w większej części naszego kraju na próżno szukać aury charakterystycznej dla tej pory roku. Jeśli ktoś za nią tęskni, to z pomocą przychodzi ekipa ze studia Asobo. Z okazji rozpoczynającego się nowego roku wypuściła ona teaser gry Microsoft Flight Simulator, na którym możemy zobaczyć miasta i bezdroża pokryte śniegiem. Całość jest dostępna poniżej.

Jest to kolejny z wielu materiałów prezentujących w akcji najnowszą odsłonę kultowego cyklu symulatorów lotniczych, które pojawiły się ostatnio w sieci. W minionych tygodniach mogliśmy zobaczyć między innymi zwiastun z imprezy X019, przeszło trzynastominutowy gameplay przedstawiający stopień odwzorowania dziewięciu słynnych europejskich miast, prezentację wirtualnych kokpitów oraz krótką zajawkę od firmy Nvidia. Na rzeczonych filmach największe wrażenie na wielu graczach i dziennikarzach branżowych zrobiła oprawa wizualna. Trzeba przyznać, że jest ona niezwykle efektowna i momentami ociera się o fotorealizm. W konsekwencji latanie w Microsoft Flight Simulator powinno być czystą przyjemnością.

W Microsoft Flight Simulator zima dopisała. - Piękna zima na nowym filmiku z Microsoft Flight Simulator - wiadomość - 2020-01-02
W Microsoft Flight Simulator zima dopisała.

Microsoft Flight Simulator ukaże się w tym roku na PC oraz konsoli Xbox One. Dokładna data premiery nie jest jednak znana. Tytuł będzie dostępny zarówno w tradycyjnym systemie dystrybucji, jak i w ramach usługi Xbox Game Pass.

Niektórzy nie muszą jednak czekać na oficjalną premierę Microsoft Flight Simulator, by osobiście doświadczyć wrażeń płynących z obcowania z tym tytułem. Wybrane osoby otrzymały już zaproszenia do testowania tytułu. Jedynymi wymogami było zapisanie się do Insider Program (wciąż można to zrobić w tym miejscu) oraz odrobina szczęścia w losowaniu.

  1. Oficjalna strona gry Microsoft Fligh Simulator