Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 października 2012, 11:40

autor: Aver

Październikowa oferta PlayStation Plus – Resident Evil 5, Bulletstorm i inne

Na blogu PlayStation pojawił się opis październikowej oferty dla subskrybentów PlayStation Plus. W jej skład wchodzą gry Resident Evil 5, Bulletstorm, Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit, a także zniżki m.in. na Spelunker HD czy Dogfight 1942.

Jak co miesiąc, na europejskim blogu PlayStation pojawiła się informacja o ofercie usługi PlayStation Plus. Dziś jej subskrybenci będą mogli pobrać za darmo Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit, platformową grę akcji o demonicznym króliku, wykonaną w zabawnej, kreskówkowej konwencji.

Październikowa oferta PlayStation Plus – Resident Evil 5, Bulletstorm i inne - ilustracja #1
Screen z gry Bulletstorm

Za tydzień do oferty PlayStation Plus trafi strzelanka Bulletstorm polskiego studia People Can Fly, a także Resident Evil 5: Gold Edition, rozszerzona wersję przygodowej gry akcji o epidemii mutantów Japończyków z firmy Capcom.

Ponadto w tym miesiącu w ramach usługi PlayStation Plus można spodziewać się następujących ofert:

  • Spelunker HD – zniżka 50% na podstawową wersję gry i dodatki DLC przez dwa tygodnie (od 3 października);
  • Derrick the Deathfin – przedpremierowa zniżka 30% (od 10 października);
  • Dogfight 1942 – zniżka 50% na zestaw zawierający grę i dwa dodatki DLC (od 17 października);
  • Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit – 20% zniżki na dodatki DLC (od 24 października).

Wraz z aktualizacją oferty z listy dostępnych do pobrania produkcji znikną Red Dead Redemption (3 października), Lara Croft and the Guardian of Light oraz Saints Row 2 (obie 10 października).

Przypominamy, że każda gra, którą abonent PlayStation Plus przynajmniej zaakceptuje do pobrania pozostanie dla niego dostępna do momentu wygaśnięcia subskrybcji. Jej roczny koszt wynosi ok. 195 złotych.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.