Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 czerwca 2017, 18:50

autor: Góral

Pathfinder: Kingmaker - udało się osiągnąć minimalny cel zbiórki

Na kilkanaście dni przed zakończeniem akcji na Kickstarterze deweloperom ze studia Owlcat Games udało się zebrać minimalną kwotę na produkcję na Pathfinder: Kingmaker, wynoszącą 500 tysięcy dolarów.

Deweloperom zapowiedzianej w maju gry Pathfinder: Kingmaker udało się osiągnąć minimalny cel zbiórki na Kickstarterze. Studio Owlcat Games poprosiło graczy o 500 tysięcy dolarów i, na nieco ponad dwa tygodnie pozostałe do zakończenia akcji, cel zrealizowano. Oczywiście na tym nie kończy się kampania. Jeżeli uda się zebrać 550 tysięcy dolarów, obozowanie będzie bardziej zaawansowane, np. gracze zostaną zmuszeni do wyznaczania wartowników. Przy 600 tysiącach dolarów doczekamy się Magusa – wojownika władającego bronią białą i magią. Jeżeli chcecie się dorzucić do produkcji i przy okazji złożyć zamówienie przedpremierowe, to zrobicie to w tym miejscu:

Pathfinder: Kingmaker zabierze nas na tereny Stolen Lands. - Pathfinder: Kingmaker - udało się osiągnąć minimalny cel zbiórki - wiadomość - 2017-06-27
Pathfinder: Kingmaker zabierze nas na tereny Stolen Lands.
Pathfinder: Kingmaker w skrócie:
  • RPG na komputery osobiste;
  • ukaże się w drugiej połowie 2018 roku;
  • deweloperom udało się już zebrać na Kickstarterze minimalną kwotę 500 tysięcy dolarów.

Przy okazji opublikowano też kilka nowych screenów z wersji alfa. Załączamy je do newsa, a po pozostałe odsyłamy do naszej galerii. Premiera Pathfinder: Kingmaker planowana jest na drugą połowę 2018 roku. Produkcja ukaże się na komputerach osobistych.

Przypominamy również, że będzie to izometryczna gra RPG, pozwalająca przeżyć wielką przygodę w niebezpiecznej krainie Stolen Lands. Jednym z ciekawszych elementów produkcji ma być zarządzanie królestwem – trzeba będzie budować miasta, osady oraz podejmować trudne decyzje, które zaważą na tym, jak będziemy postrzegani przez poddanych.