Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 kwietnia 2013, 11:05

autor: Sarge

Path of Exile w tym roku w pełnej wersji i z planowanymi rozszerzeniami

Chris Wilson (współzałożyciel studia Grinding Gear Games) powiedział w wywiadzie dla serwisu Joystiq o planach dewelopera dotyczących gry Path of Exile. Jeszcze w tym roku powinniśmy doczekać się premiery wersji 1.0, a następnie wydawane będą rozszerzenia zapewniające wsparcie dla tej produkcji przez najbliższych 5-10 lat.

Serwis Joystiq powiadomił o planach zespołu Grinding Gear Games, dotyczących premiery pełnej wersji gry Path of Exile oraz wydawania późniejszych rozszerzeń. Tymi informacjami w trakcie imprezy Game Developers Conference miał podzielić się Chris Wilson, współzałożyciel studia.

Obecnie nadal trwają otwarte beta testy Path of Exile, w których może wziąć udział każdy, kto zarejestruje się na oficjalnej stronie internetowej. Z tytułu newsa w serwisie Joystiq wynika, że Path of Exile w pełnej wersji oznaczonej numerem 1.0 ukaże się mniej więcej za pół roku. Co ciekawe, informacja nie została potwierdzona w treści wiadomości, więc pozostaje mieć nadzieję, że nie jest to błąd.

Path of Exile to darmowa alternatywa dla takich gier jak Diablo III, czy Torchlight II - Path of Exile w tym roku w pełnej wersji i z planowanymi rozszerzeniami - wiadomość - 2013-04-02
Path of Exile to darmowa alternatywa dla takich gier jak Diablo III, czy Torchlight II

Oprócz tego możemy przeczytać, że studio Grinding Gear Games planuje wydawać rozszerzenia swojego dzieła przez 5-10 lat od premiery końcowego produktu. Będą wprowadzać do gry więcej zawartości niż zwykle (np. dodanie kolejnego aktu). Takie rozszerzenia z reguły byłyby wypuszczane mniej więcej raz na rok.

Path of Exile to sieciowa gra RPG akcji z gatunku hack’n’slash, rozgrywająca się w mrocznym świecie fantasy. Tytuł zdobywa coraz większą popularność – dwa tygodnie temu ogłoszono, że do trwających beta testów zarejestrowało się ponad 2 miliony graczy. Jest to produkcja free to play z systemem opcjonalnych mikropłatności, która pozostanie darmowa nawet po wydaniu wersji 1.0.