Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 czerwca 2018, 11:22

autor: Adrian Werner

Path of Exile otrzymało dużą aktualizację Incursion z nową zawartością

Ukazał się wielki patch Incursion (3.3.0) do gry Path of Exile. Wzbogaca on tego hack'n'slasha o nowe wyzwania, z podróżami w czasie i wyprawami do ruin świątyni w środku dżungli. PoE wzbogaciło się także o dodatkowe umiejętności i przedmioty.

Tym razem bohaterów czekają podróże w czasie. - Path of Exile otrzymało dużą aktualizację Incursion z nową zawartością - wiadomość - 2018-06-02
Tym razem bohaterów czekają podróże w czasie.
PATH OF EXILE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Grinding Gear Games
  2. Gatunek: RPG akcji
  3. Model biznesowy: free-to-play
  4. Premiera na PC: 23 października 2013 r.
  5. Data premiery na Xboksa One: 24 sierpnia 2017 r.

Zgodnie z zapowiedziami, wczoraj wieczorem zadebiutowała opatrzona numerem 3.3.0 aktualizacja Incursion do Path of Exile, czyli popularnego RPG akcji autorstwa studia Grinding Gear Games. Patch przyniósł sporo nowych atrakcji i ukazał się równocześnie na PC oraz Xboksa One.

Największą nowością jest tytułowa liga wyzwań. W niej gracze próbują pomóc podróżniczce imieniem Alva Valai, której celem jest odnalezienie zaginionej świątyni oraz ukrytego tam skarbu. Miejsce to dawno temu zostało porzucone, a ruiny pożarła gęsta dżungla. Dlatego gracze muszą udawać się na krótkie podróże w przeszłość, w czasy, gdy budowla dopiero powstawała. Każda z takich wycieczek zapewnia dodatkowe wskazówki, które ostatecznie umożliwiają odkrycie lokalizacji świątyni.

Tworząc te nowe wyzwania, autorzy wykazali się sporą dozą kreatywności. Poczynania graczy w przeszłości, np. to, jakich architektów zabiją, wpływają na proces konstrukcji świątyni i tym samym decydują o tym, jak budowla będzie wyglądała w czasach współczesnych bohaterom, gdy pod sam koniec udadzą się na wyprawę w celu zdobycia skarbu.

Patch tradycyjnie przynosi także nowe przedmioty i umiejętności, jak również zmiany w balansie rozgrywki. Wszystko to musiało bardzo przypaść do gustu fanom gry, gdyż krótko po premierze aktualizacji jednocześnie w Path of Exile bawiło się 140,870 użytkowników, co stanowi rekord dla tej produkcji.

Warto na koniec przypomnieć, że w maju chiński gigant Tencent zakupił większościowy pakiet akcji studia Grinding Gear Games.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Oficjalna strona aktualizacji Incursion
  3. Recenzja gry Path of Exile - darmowy konkurent najlepszych gier hack'n'slash
  4. Recenzja dodatku The Fall of Oriath do Path of Exile – oto król hack’and’slashy