Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2012, 13:00

autor: Sarge

Patch dodający tryb PvP do gry Diablo III wprowadzi nową walutę?

Serwis DiabloFans.com opublikował nieoficjalną listę zmian, które znajdą się m.in. w nadchodzącej łatce 1.0.5. Pojawiły się również informacje dotyczące patcha dodającego tryb PvP - ma on zostać udostępniony w późniejszym terminie.

Na łamach serwisu DiabloFans.com pojawiła się nieoficjalna lista zmian w nadchodzących łatkach do Diablo III. Fanom udało się odkryć informacje na ich temat, analizując dane zgromadzone w kliencie gry.

Patch dodający tryb PvP do gry Diablo III wprowadzi nową walutę? - ilustracja #1
Gryffith the Warmaster

Najważniejsze doniesienia dotyczą nadchodzącego trybu PvP, który pozwoli na bezpośrednią walkę w Diablo III pomiędzy graczami. Wygląda na to, że za toczone pojedynki będziemy otrzymywali nie tylko złoto i doświadczenie, ale także specjalne żetony (ang. tokens). Miałby to być nowy rodzaj waluty, którą spożytkowalibyśmy na zakupy u postaci widocznej na powyższym zdjęciu - Gryffith the Warmaster.

W miarę wygrywania kolejnych walk w trybie PvP, gracze byliby honorowani odpowiednim tytułem – na łamach DiabloFans.com zamieszczono takie rangi jak Scout, Grunt, Sergeant, Senior Sergeant, First Sergeant, czy Stone Guard. W kodzie źródłowym klienta pojawiły się również nazwy pięciu aren PvP: The Fetid Pools, Pit of the Condemned, Bastion’s Forge, Altar of Courage oraz Leoric’s Garden. Tę ostatnią możecie obejrzeć na kilku niewyraźnych obrazkach poniżej.

Patch dodający tryb PvP do gry Diablo III wprowadzi nową walutę? - ilustracja #2
Leoric’s Garden #1

Z innych ciekawych informacji warto wspomnieć o czasie trwania walk PvP, który ma zamknąć się w obrębie 10 minut. Z kolei opcja Team Deathmatch miałaby pozwolić na potyczki czteroosobowych zespołów. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie DiabloFans.com. Niektóre z przedstawionych tam nowości mają być wprowadzone w nadchodzącym patchu 1.0.5, jednak na tryb PvP będziemy musieli poczekać do kolejnych aktualizacji.

Dzisiejsze doniesienia nie są oficjalne, więc należy je traktować z pewnym dystansem i czekać na ewentualne potwierdzenie firmy Blizzard. O wiarygodności serwisu DiabloFans.com niech jednak świadczy fakt, że wcześniej jako pierwszy publikował prawdziwe informacje na temat Diablo III (np. o symbolu i motywie na sztandarze gracza, inspirowanym grą World of Warcraft: Mists of Pandaria).

Patch dodający tryb PvP do gry Diablo III wprowadzi nową walutę? - ilustracja #3
Leoric’s Garden #2
Patch dodający tryb PvP do gry Diablo III wprowadzi nową walutę? - ilustracja #4
Leoric’s Garden #3