Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Microsoft Polska Press Release" 23 maja 2012, 15:50

Pakiet Porsche do gry Forza Motorsport 4 dostępny

Dziś po raz pierwszy w historii serii Forza Motorsport, gracze zasiądą za kierownicami legendarnych modeli ze Stuttgartu. Pakiet Porsche Expansion Pack, zawierający aż 30 topowych modeli tej marki, jest już dostępny na Rynku gier Xbox LIVE w cenie 1600 punktów Microsoft Points.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Porsche Cars North America, Inc. (PCNA) i Turn 10 Studios ogłaszają dostępność pakietu dodatkowego Porsche Expansion Pack do gry Forza Motorsport 4, zawierającego aż 30 aut słynnego producenta ze Stuttgartu. Dodatek jest dostępny do pobrania w usłudze Xbox LIVE w cenie 1600 punktów Microsoft Points.

„Wspólpraca przy grze Forza Motorsport to doskonała okazja do wirtualnego zaprezentowania naszych samochodów sportowych w naturalnym otoczeniu torów wyścigowych na całym świecie”. – powiedział Andre Oosthuizen, Wice Prezes ds. Marketingu Porsche Cars North America. „Bardzo często tak sławne tytuły jak Forza Motorsport niosą entuzjastyczne skojarzenia z przedstawianymi w nich markami, które z czasem przeradzają się w związki na całe życie”.

Pakiet Porsche do gry Forza Motorsport 4 dostępny - ilustracja #1

„Praca z fanami naszych gier z firmy Porsche była dla nas przyjemnością i zaszczytem”. – powiedział Mike Humphreys, Kierownik ds. Rozwoju Turn 10 Studios. „Ucieszył nas ich olbrzymi entuzjazm i wspólny wysiłek, który włożyliśmy w przeniesienie tej legendarnej marki do świata fanów gier wyścigowych, marki Porsche oraz serii Forza Motorsport”.

„Wrażenia i realizm w grze Forza Motorsport 4 można porównać jedynie do emocji towarzyszących mi w codziennej pracy, gdy ruszam sportowym autem na tor.” – powiedział Patrick Long, kierowca zespołu fabrycznego Porsche Motorsport. „Gra pozwala też poznać tory, na których ścigam się w serii American Le Mans Series (ALMS) oraz najsłynniejsze trasy świata. Dodatkowo, niesamowitą radość daje mi możliwość sprawdzenia moich ulubionych modeli Porsche na moich ulubionych torach i podzielenia się tymi doświadczeniami z fanami”.

W pakiecie Porsche Expansion Pack oprócz modeli drogowych, znalazło się kilka unikatowych pojazdów załóg wyścigowych Porsche Motorsport, które startują na co dzień w klasach GT i GTC serii American Le Mans Series (ALMS).