Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 24 sierpnia 2018, 10:00

autor: Adrian Werner

Overwatch - ruszył darmowy weekend

Studio Blizzard Entertainment uruchomiło kolejny darmowy weekend z grą Overwatch. Tym razem w zabawie mogą brać udział nie tylko gracze pecetowi, ale również posiadacze konsol.

Darmowy weekend ruszy w czwartek wieczorem. - Overwatch - ruszył darmowy weekend - wiadomość - 2018-08-24
Darmowy weekend ruszy w czwartek wieczorem.

AKTUALIZACJA:

Zgodnie z zapowiedziami ruszył darmowy weekend gry Overwatch. Mogą w nim wziąć udział zarówno gracze pecetowi, jak i posiadacze konsol Xbox One i PlayStation 4. Zabawa potrwa do 28 sierpnia, do o 8:59 czasu polskiego.

OVERWATCH W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Blizzard Entertainment
  2. Wydawca: Activision Blizzard
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 24 maja 2016 r.

Studio Blizzard przyzwyczaiło nas już do darmowych weekendów gry Overwatch. Nie narzekamy jednak, gdyż to wciąż jedna z najciekawszych sieciowych strzelanek na rynku i każda okazja, aby gracze mogli ją wypróbować bez płacenia, jest godna uwagi. Najnowsza taka szansa nadarzy się w przyszłym tygodniu.

Darmowy weekend Overwatch ruszy 23 sierpnia o godzinie 20:00 czasu polskiego i zakończy się 28 sierpnia o 8:59. W przeciwieństwie do poprzedniego wydarzenia tego typu, tym razem zabawa obejmie nie tylko wersję pecetową, ale również wydania na konsole Xbox One i PlayStation 4.

W trakcie darmowego weekendu będzie można wypróbować wszystko, co Overwatch ma do zaoferowania. Zagramy więc 28 bohaterami, w tym najnowszym w postaci pilotującego mecha chomika znanego jako Burzyciel, który dołączył do obsady gry w czerwcu.

Otrzymamy również dostęp do wszystkich osiemnastu map. Tradycyjnie uzyskane podczas darmowego weekendu postępy i lootboksy zostaną przeniesione do pełnej wersji gry, o ile kupicie ją na tym samym koncie.

Przypomnijmy, że Overwatch zadebiutowało na rynku 24 maja 2016 roku. Projekt okazał się kolejnym wielkim sukcesem w dorobku studia Blizzard Entertainment i przychody w pierwszym roku od premiery przekroczyły miliard dolarów. Gra zyskała także bardzo dobre recenzje, mogąc pochwalić się średnią ocen na poziomie 91% według serwisu Metacritic w przypadku wydania na PC. Gra jeszcze bardziej przypadła do gustu naszemu redaktorowi, który wystawił jej notę 9.5/10.

Warto na koniec wspomnieć, że na środę zaplanowano konferencję studia Blizzard zorganizowana z okazji targów gamescom. Tego samego dnia w Korei odbędzie się Overwatch Fan Festival. Przyszły tydzień powinien więc okazać się owocny dla miłośników gry.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Overwatch – Blizzard pozamiatał
  3. Overwatch - poradnik do gry
  4. Wszystko o Overwatch