Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2020, 09:26

autor: Adrian Werner

Overwatch - robot Echo następną grywalną postacią

Zespół Blizzard Entertainment poinformował, że robot Echo będzie następną grywalną postacią, która trafi do strzelanki Overwatch.

Overwatch - robot Echo następną grywalną postacią - ilustracja #1
Na razie nie wiemy, kiedy Echo trafi do gry.

Studio Blizzard Entertainment ujawniło, że kolejną grywalną postacią, która dołączy do obsady sieciowej strzelanki Overwatch będzie robot Echo. Niestety, na razie twórcy nie ujawnili, jakimi zdolnościami ma dysponować, ani kiedy zostanie dodany do gry.

Echo będzie 32 grywalną postacią. Nie jest kompletnie nową twarzą w uniwersum Overwatch. Po raz pierwszy robot pojawił się w wypuszczonym w listopadzie 2018 roku zwiastunie zapowiadającym dodanie do produkcji Ashe. Od tego momentu fani spodziewali się, że prędzej czy później dołączy do puli bohaterów..

Echo to robot będący kreacją doktor Miny Liao, która wpierw brała udział w stworzeniu bojowych maszyn znanych jako Omniki, a następnie, jako jedna z założycielek grupy Overwatch, próbowała walczyć z wywołanym przez nie zagrożeniem.

Przypomnijmy, że Overwatch zadebiutowało na rynku 24 maja 2016 roku na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Z kolei w październiku 2019 r. ukazała się konwersja na Nintendo Switch. Produkcja została przyjęta bardzo ciepło i wersja pecetowa posiada średnią ocen na poziomie 91% według serwisu Metacritic. Gra bardzo spodobała się również naszemu redaktorowi, który wystawił jej notę 9.5/10.

Obecnie Blizzard Entertainment zajmuje się nie tylko rozwijaniem tej gry, ale również pracuje nad Overwatch 2. Tryb PvP w kontynuacji ma być jednak rozbudowaną wersją tego z pierwszej części, dlatego wysiłek włożony w rozbudowę zawartości pierwowzoru zaowocuje również w sequelu.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Overwatch – Blizzard pozamiatał
  3. Overwatch - poradnik do gry
  4. Wszystko o Overwatch