Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2018, 13:30

autor: Adrian Werner

Overwatch - nowa animacja z D.Vą i mapa Pusan

Studio Blizzard Entertainment wypuściło nową krótkometrażową animację z uniwersum Overwatch, która koncentruje się na postaci D.Vy. Ponadto listę map w grze zasilił poziom Pusan.

Bohaterką animacji jest D.Va. - Overwatch - nowa animacja z D.Vą i mapa Pusan - wiadomość - 2018-08-22
Bohaterką animacji jest D.Va.
OVERWATCH W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Blizzard Entertainment
  2. Wydawca: Activision Blizzard
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 24 maja 2016 r.

Środa jest pełna wrażeń dla fanów gry Overwatch. Na targach gamescom studio Blizzard Entertainment zorganizowało konferencję, a w Korei Południowej ruszył Overwatch Fan Festival. Najważniejsze jest jednak to, że autorzy wypuścili właśnie dodatkową mapę oraz nowy filmik animowany, zatytułowany Wschodząca Gwiazda.

Zacznijmy od drugiego z tych materiałów. Tradycyjnie ma on postać krótkometrażowej animacji koncentrującej się na jednej postaci - w tym przypadku jest to pilotująca mecha D.Va. Jak zwykle filmik jest wyśmienicie zrealizowany i stanowi niemałą gratkę dla fanów gry.

Gdy już skończycie oglądać Wschodzącą Gwiazdę, możecie wypróbować nową mapę zatytułowaną Pusan. Na razie dostępna jest ona na serwerze testowym. Poziom osadzony jest w tytułowym mieście Korei Południowej i pozwala na walkę o kontrolę nad trzema punktami – świątynią, śródmieściem oraz bazą MAKA, gdzie trenują piloci mechów.

Warto dodać, że Pusan nie jest całkowicie nową mapą. Wcześniej lokacja ta pojawiła się w evencie Futbolucio, a teraz odpowiednio przerobiona dołączyła do puli standardowych poziomów.

Przypomnijmy przy okazji, że jutro ruszy kolejny darmowy weekend z Overwatch. Zabawa wystartuje o godzinie 20:00 czasu polskiego i zakończy się 28 sierpnia o 8:59 .Wezmą w niej udział zarówno pecetowcy, jak u użytkownicy konsol Xbox One i PlayStation 4.

Podczas darmowego okresu będzie można przetestować wszystkie postacie i mapy, a uzyskane postępy i zdobycze zostaną przeniesione do płatnej wersji, jeśli zdecydujecie się ją potem nabyć. W takim wypadku konieczne jest jednak dokonanie zakupu na tym samym koncie.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Overwatch – Blizzard pozamiatał
  3. Overwatch - poradnik do gry
  4. Wszystko o Overwatch