Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lutego 2014, 13:10

autor: Sarge

Outlast: Whistleblower - dodatek DLC zadebiutuje w kwietniu

Poznaliśmy przybliżony termin premiery Outlast: Whistleblower - dodatku DLC do przerażającego survival horroru studia Red Barrels. Rozszerzenie ukaże się kwietniu w cyfrowej dystrybucji na PC oraz PlayStation 4.

Studio Red Barrels ogłosiło za pośrednictwem Facebooka, że dodatek DLC Whistleblower do gry Outlast będzie miał swoją premierę w kwietniu bieżącego roku na PC oraz PlayStation 4. Nie podano niestety ceny i dokładnej daty debiutu. Do tej pory nie znaliśmy jednak nawet przybliżonego terminu, choć rozszerzenie oficjalnie zapowiedziano w zeszłym roku. Przypomnijmy, że DLC Whistleblower będzie prequelem wydarzeń przedstawionych w podstawowej wersji gry. Wcielimy się w pracownika zakładu dla obłąkanych, którego anonimowy donos sprowadził w to miejsce Milesa Upshura, czyli głównego bohatera Outlasta. Dodatek pozwoli zwiedzić szpital w momencie normalnego funkcjonowania, a także po przełomowym buncie pacjentów i wymordowaniu przez nich większości pracowników. Dowiemy się więc, jak doszło do wydarzeń znanych z Outlasta.

W kwietniu gracze powrócą do świata Outlasta za pośrednictwem dodatku DLC - Outlast: Whistleblower - dodatek DLC zadebiutuje w kwietniu - wiadomość - 2014-02-26
W kwietniu gracze powrócą do świata Outlasta za pośrednictwem dodatku DLC

Outlast to pierwszoosobowy survival horror, będący debiutanckim projektem studia Red Barrels. Gra zadebiutowała 4 września 2013 roku na PC i 5 lutego 2014 roku na PlayStation 4. Warto dodać, że posiadacze konsoli Sony będący subskrybentami usługi PlayStation Plus mogą wciąż pobrać Outlasta bez dodatkowych opłat. Dla pozostałych osób Outlast kosztuje 18,99 euro (ok. 79 zł) na Steamie i 79 zł na PlayStation Network.