Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 stycznia 2012, 09:45

autor: Hed

Otwarta beta gry Starhawk ruszy 18 stycznia. Dostęp dla wszystkich w lutym

Firma Sony ogłosiła, że w przyszłym tygodniu rozpocznie się otwarta beta gry akcji Starhawk. Dostęp do zabawy otrzymają w pierwszej kolejności posiadacze abonamentu PlayStation Plus (od 18 stycznia). W lutym produkcję będą mogli wypróbować wszyscy użytkownicy PlayStation Network.

Firma Sony Computer Entertainment ujawniła datę rozpoczęcia publicznej bety gry Starhawk. W produkcję będzie można grać od środy (18 stycznia). Tego dnia dostęp do zabawy otrzymają subskrybenci PlayStation Plus oraz uczestnicy zamkniętych testów, które odbyły się w listopadzie i grudniu ubiegłego roku. Beta stanie się otwarta dla wszystkich fanów od 22 lutego.

Producent przypomniał, że w tej wersji Starhawk na pewno znajdą się błędy – w końcu beta nie jest demem, a tym bardziej ukończoną grą. Autorzy zapewniają jednak, że sama wersja testowa będzie regularnie aktualizowana na podstawie odzewu graczy. Poniżej znajdziecie rozpiskę informującą o tym, kto, kiedy i jak otrzyma możliwość wypróbowania strzelanki:

  1. 18 stycznia – dostęp do bety otrzymają wszyscy subskrybenci PlayStation Plus oraz uczestnicy bety z listopada/grudnia ubiegłego roku, którzy nie skasowali plików z betą.
  2. 1 luty – dostęp do bety otrzymają posiadacze Uncharted 3. Informacja o tym, jak dołączyć do bety zostanie rozesłana pocztą elektroniczną. Żeby otrzymać stosowny email należy wykorzystać kod znajdujący się w pudełku z Uncharted 3 i upewnić się, że zgadzamy się na odbieranie emaili marketingowych z PlayStation Network.
  3. 22 luty – dostęp do bety otrzymają wszyscy użytkownicy PlayStation Network.
Otwarta beta gry Starhawk ruszy 18 stycznia. Dostęp dla wszystkich w lutym - ilustracja #1

Twórcy gry podziękowali osobom, które testowały grę w ostatnich tygodniach. W nowej publicznej becie producent zamierza sprawdzić serwery oraz rozgrywkę. Możemy liczyć na to, że przy okazji będzie nam dane zobaczyć nowy fragment trybu multiplayer (w grze znajdziemy też kampanię solową). Testy potrwają do momentu, w którym „gra będzie dobra i gotowa.

Starhawk to kontynuacja jednej z pierwszych gier wydanych na PlayStation 3, która przy okazji kładła nacisk na rozgrywkę wieloosobową. W drugiej odsłonie serii możemy liczyć na podobną zawartość i parę dodatków: futurystyczne bronie, pojazdy, walkę w kosmosie, ogromne mapy i rozbudowany multiplayer. Pełna wersja produkcji trafi do sklepów w tym roku.

  1. Oficjalna strona Starhawk