Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 sierpnia 2020, 15:35

autor: AlexB

Mapa godna GTA 6 - zobacz fanowskie Vice City

Jeden z użytkowników Reddita przygotował mapę, jaka mogłaby pojawić się w Grand Theft Auto VI. Prezentuje ona fanowską wizję miasta Vice City oraz jego okolic położonych w stanie Fortuna.

Liczne plotki na temat tego, że akcja Grand Theft Auto VI będzie rozgrywała się w Vice City, podziałały na wyobraźnię licznych fanów kultowego cyklu gier akcji z otwartym światem od studia Rockstar. Niektórzy z nich postanowili podzielić się swoimi fantazjami z innymi. Tak zrobił użytkownik Reddita ukrywający się pod pseudonimem thefaceofyourfather. Otóż przygotował on mapę, na której potencjalnie mogłoby toczyć się GTA 6. Oto ona w pełnej krasie.

Mapa godna GTA 6 - zobacz fanowskie Vice City - ilustracja #1
Źródło: Reddit

Jak przyznaje thefaceofyourfather, tworząc swoją fanowską mapę, wzorował się na tej z GTA V. Prezentuje ona nie tylko samo wzorowane na Miami miasto Vice City, ale również szereg innych miejsc wchodzących w skład fikcyjnego stanu Fortuna, inspirowanego Florydą – Bloom City (oparte na Orlando), Impotent Rage Land (oparte na parkach rozrywki Disneyland i Universal), Johnson Space Centre (oparte na Kennedy Space Center) oraz Goodyear Beach (oparte na Daytona Beach). Całość powstała z wykorzystaniem programu Clip Studio Paint oraz touchpada Wacom.

Mapa godna GTA 6 - zobacz fanowskie Vice City - ilustracja #2
Choć GTA 6 nie zostało jeszcze oficjalnie zapowiedziane, atmosfera wokół tytułu jest bardzo gorąca. (screen z GTA V z modem Redux)

Ponadto użytkownik thefaceofyourfather przyznał, że ma nadzieję, iż zgodnie z niektórymi wcześniejszymi plotkami w Grand Theft Auto VI będziemy mieli okazję odwiedzić również fragmenty Ameryki Południowej, co jeszcze bardziej powiększyłoby obszar zabawy. Pasowałoby to do doniesień z kwietnia tego roku, według których mapa w nadchodzącej produkcji studia Rockstar ma być „ogromna”. Lecz czy rzeczywistość sprosta marzeniom graczy? Na razie musimy cierpliwie czekać na oficjalną zapowiedź GTA 6.

  1. Oficjalna strona internetowa Rockstar Games
  2. Jakie ma być GTA 6? Analizujemy wszystkie przecieki

Ostatnia aktualizacja: 2020-08-31

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.