Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lipca 2013, 19:16

autor: qjin

Ósmy dzień letniej wyprzedaży na Steamie – m.in. Torchlight II, Far Cry 3, Van Helsing, XCOM

Kolejny dzień wakacyjnej wyprzedaży przyniósł nowy zestaw gier w promocyjnych cenach. W niższej kwocie można nabyć takie tytuły, jak Call of Duty: Modern Warfare 3, SimCity 4, Torchlight II, Far Cry 3, XCOM: Enemy Unknown czy The Incredible Adventures of Van Helsing.

W ósmym dniu oferta przeznaczona jest przede wszystkim dla miłośników strzelanin FPP, hack'n'slashy i strategii - Ósmy dzień letniej wyprzedaży na Steamie – m.in. Torchlight II, Far Cry 3, Van Helsing, XCOM - wiadomość - 2013-07-18
W ósmym dniu oferta przeznaczona jest przede wszystkim dla miłośników strzelanin FPP, hack'n'slashy i strategii

Letnia wyprzedaż na platformie Steam nie zwalnia tempa. W kolejnym etapie wakacyjnego cięcia cen przygotowano ofertę takich gier, jak Magicka, Call of Duty: Modern Warfare 3, Torchlight II, Far Cry 3, XCOM: Enemy Unknown czy The Incredible Adventures of Van Helsing.

Jak zwykle zapraszamy Was do przejrzenia listy głównych promocji w ramach letniej wyprzedaży w sklepie cyfrowej dystrybucji Steam.

Oferty dnia (ważne do soboty do godz. 19:00)

Do miłośników jakiego gatunku skierowane jest dzisiejszy zestaw gier? Przede wszystkim oferta kusząca jest dla graczy lubiących wyżyć się w strzelaninach czy spróbować swoich sił w strategiach lub grywać w kooperacji w hack’n’slashach. Jest ona ważna przez 48 godzin.

Błyskawiczne oferty (ważne do jutra do godz. 3:00)

W ósmym dniu wyprzedaży na platformie Steam trafiły się przeceny na następujące gry:

Wybierz następną przecenę (wybór społeczności)

Lubicie pirackie klimaty, a gatunek cRPG-ów nie jest Wam obcy? To być może zainteresuje Was kolejna gra wybrana przez społeczność Steam. Wybór padł na Risena 2: Mroczne Wody, którego przeceniono na raptem 5 euro (ok. 22 zł). Czego można spodziewać się przy następnym rzucie? Głosy rozdzielą się na trzy poniższe produkcje:

Aktualny wybór społeczności (oferta ważna do jutra do godz. 3:00):

Na deser - jak co dzień - przewidziano kilka błyskawicznych okazji i wybór społeczności - Ósmy dzień letniej wyprzedaży na Steamie – m.in. Torchlight II, Far Cry 3, Van Helsing, XCOM - wiadomość - 2013-07-18
Na deser - jak co dzień - przewidziano kilka błyskawicznych okazji i wybór społeczności

Na zakończenie należy wspomnieć, że jeśli umknęła Wam oferta z poprzedniego, siódmego dnia wakacyjnej wyprzedaży na Steamie, to ciągle macie szansę na zakup tytułów z wczoraj. Zostały one objęte zniżką do jutra do godz. 19:00. Z kolei, jeśli na stronę sklepu nie trafiły poszukiwane przez Was produkcje, to być może przeceniono je poza jakimikolwiek głównymi okazjami – warto przejrzeć kompletną listę gier, gdyż nie brakuje w niej obniżek sięgających nawet 85-90%.