Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lipca 2013, 20:25

autor: Ender

Age of Wulin – rozpoczynają się otwarte testy beta

Producenci MMORPG Age of Wulin poinformowali o rozpoczęciu otwartych testów beta gry. Pozwoli ona przenieść się nam do fantastycznego świata wzorowanego na średniowiecznych imperialnych Chinach i zakosztować życia mistrza sztuk walki.

Twórcy gry inspirowali się historią oraz popularnymi chińskimi filmami sztuk walki - Age of Wulin – rozpoczynają się otwarte testy beta - wiadomość - 2013-07-18
Twórcy gry inspirowali się historią oraz popularnymi chińskimi filmami sztuk walki

Europejski wydawca MMORPG Age of Wulin, przygotowanego przez chińską firmę Snail Digital Technology, ogłosił rozpoczęcie otwartych testów beta tytułu. Na oficjalnej stronie możemy pobrać już klienta gry i przenieść się dzięki niemu do fantastycznej wersji średniowiecznych Chin, które przemierzymy jako mistrz sztuk walki. Wszystkie osoby, które uczestniczyły w zamkniętej becie trwającej już od jakiegoś czasu otrzymają specjalny kostium oraz tytuł dla postaci. Testy rozpoczną się jednocześnie na trzech serwerach, z których dwa będą dedykowane francusko- i niemieckojęzycznym graczom, natomiast trzeci przeznaczony będzie dla międzynarodowej i anglojęzycznej społeczności. Co ważne, stworzeni przez nas bohaterowie nie zostaną usunięci po oficjalnej premierze gry. Wydawca zapewnia poza tym, że będzie przysłuchiwał się opiniom i na bieżąco wprowadzał poprawki oraz zmiany ulepszające zabawę.

Twórcy zapewniają, że w trakcie rozgrywki możemy przemierzyć ponad 130 kilometrów kwadratowych lokacji przedstawiających najważniejsze miejsca i miasta imperialnych Chin z czasów ich rozkwitu. Zaproponowany przez deweloperów system rozgrywki odrzuca kompletnie ideę punktów doświadczenia i poziomów, którą znamy dobrze z większości MMORPG. Stworzeni przez nas bohaterowie nie są przypisani do konkretnych klas. Zdolności rozwijamy za pomocą codziennych treningów i nauki, specjalizując się w konkretnych stylach posługiwania się bronią białą czy walki wręcz. Zaawansowani mistrzowie mogą skorzystać z nadnaturalnych mocy, takich jak bieganie po pionowych ścianach czy po wodzie.

  1. Oficjalna strona Age Of Wulin